Jak si zpříjemnit podzimní večer

Venku se ochladilo a stmívat se začíná o poznání dřív. Podzim je definitivně tady a s ním otázka, co s dlouhými večery. Občas na vás dopadnou chmury a podzimní melancholie. Na večerní procházku se vám nechce, naštěstí ani pes nechce být v tom sychravém večeru dlouho venku. Jak si zpříjemnit podzimní večery?

Příjemný večer si můžete užít o samotě, ve dvou i s přáteli. Právě podzimní večery jsou k setkávání jako stvořené, protože většina z vás tou dobou omezuje venkovní aktivity i cestování a jste víc k dosažení. Proč toho nevyužít a nepozvat si pár dobrých přátel?

Jak strávit příjemný podzimní večer s přáteli

Na takovou podzimní párty s přáteli si připravte nejen občerstvení v duchu podzimu. ale také tématikou zábavu. Například se můžete pustit do výroby podzimních dekorací. Co třeba společnými silami vydlabat dýni? Nebo si z kaštanů a větviček trnek či šípků vytvořit podzimní věnec. Možností je mnoho, záleží jen na vaší kreativitě. A jaké typické podzimní občerstvení zvolit? Nabízí se dýňová polévka, ale jistě můžete vyzkoušet i falešné carpaccio z pečené řepy nebo teplý salát z pečené zeleniny.

Jak si zpříjemnit podzimní večer ve dvou

Podzim je jako stvořený pro měkké světlo svíček, voňavé aroma lampy a lenošení ve dvou. Připravte si seznam filmů, které se dlouho chystáte vidět. Na stolek si připravte oříšky a další mlsání (třeba proužky z podzimní zeleniny doplněné sýrovým nebo jogurtovým dipem a nezapomeňte na dobré pití. Zachumlejte se do deky a užijte si svůj soukromý filmový festival.

Jak trávit příjemně podzimní večer o samotě

My, ženy, si umíme samotu patřičně užít. Zvlášť, když si večer samy pro sebe užíváme sotva jednou, dvakrát do roka. Jestli ten večer, kdy manžel odvezl děti na návštěvu k tchýni vyšel právě na podzim, dopřejte si pořádný relax. Dejte si příjemně teplou koupel, meditujte, zkuste si nové líčení nebo dodejte pleti výživu a hydrataci doma vyrobenou pleťovou maskou. Oblečte si pohodlné pyžamo, uvařte si horký nápoj (zkuste třeba čokoládu se špetkou chilli) a zalezte si do postele s knížkou, na kterou v každodenním kolotoči nezbývá čas.