Flirtování očima muže

Flirtování očima muže se v mnoha ohledech liší oproti tomu, jak na flirtování pohlíží ženy. A to může být pro mnohé z nás nepříjemné zjištění, zvláště pak v případě, kdy si flirtováním zvedáte sebevědomí nebo si jím krátíte dlouhou chvíli.

Jak se na flirtování dívají muži?

Možná si teď ťukáte na čelo a říkáte si, o čem dnešní článek asi tak bude. Možná dokonce zastáváte názor, že flirtování obě pohlaví vnímají stejně: tak či onak jde o poměrně příjemný způsob, jak se zabavit, jak dát někomu najevo, že vás zajímá, případně jak se s někým seznámit. Až si přečtete dnešní článek, budete možná nemile překvapené, že flirtování očima muže je o něčem úplně jiném. Ženy totiž mnohdy dělají věci, které jsou podle nich v pořádku, ba dokonce sexy, ale v očích mužů jsou trapné a při flirtování nevhodné.

Za prvé: působíme až moc vyzývavě

O mužích traduje domněnka, že myslí jen na to jedno. Z toho důvodu ženy často usuzují, že jediný možný způsob, jak na muže udělat dojem, je působit vyzývavě, sexy a svůdně. Což o to, většina mužů si sexy ženy v baru rozhodně všimne, protože je její vzhled či chování zaujme. Ale čeho je moc, toho je příliš. Možná vás to překvapí, ale muži vedle sebe nechtějí ženu, která se obléká jako laciná holka.

Za druhé: vysíláme falešné signály

Při flirtování k mužům mnohdy ženy vysílají signály, kterými jim naznačují, že by jim vůbec nevadilo, pokud by se z baru – nebo kteréhokoli místa – klidně přesunuli někam do soukromí, kde by mohli pokračovat v tom, s čím tady začali. Jenže jakmile dojde na věc a muž jim nabídne, že by mohli jít k němu, ženy couvnou a tím všechno pokazí. Nemyslete si, že mužům musíte naznačovat, že jste holka pro všechno, když to pak ve finále nemyslíte vážně.

Za třetí: pokukujeme po jiných

Další chyba, kterou dělá spousta žen ve snaze na muže zapůsobit, je to, že během flirtování drze pokukují po jiných mužích. Často to dělají kvůli tomu, aby dali danému muži najevo, že kdyby chtěli, mohli by mít na prstu dalších 10 takových. Ačkoli si žena myslí, jak tím u muže nestoupne v ceně, ve skutečnosti tím v jeho očích akorát tak klesne, a to určitě nechcete.