Jak poznat, že se mu líbíte? Mužské signály lásky

Poznat náklonnost druhého člověka není vždy tak složité, jak si mnozí z vás možná myslí a zvláště u mužů lze jejich zájem o vás rozpoznat poměrně snadno. Mužské signály lásky jsou totiž často tak okaté, že je rozhodně nelze přehlédnout. Dotyčný ani nemusí promluvit jediné slovíčko a vy okamžitě poznáte, že se mu líbíte. Jak poznám že se mu líbím? Podle jeho řeči těla!

Řeč těla prozradí mnohé

I když si to možná neuvědomujete, vaše tělo neustále vysílá různorodé signály – ať už je to pobavení, pohoršení, strach nebo obavy. Nemusíte tedy vydat jedinou hlásku a vaše tělo mnohé prozradí za vás, i když se vám to v danou chvíli tak úplně nehodí. U mužů je tomu zrovna tak a jejich mužské signály lásky pro vás mohou být jasným impulsem k tomu, abyste při seznámení udělali první krok.

Mužské signály lásky pod lupou

Už jste zažila situaci, kdy se vám na baru líbil nějaký muž, ale vy jste stále váhala, zda se i vy líbíte jemu? Vlivem strachu z odmítnutí a trapasu jste raději zaplatila a odešla domů s nepořízenou, byť s velkým zklamáním? Po dnešním článku si již budete jistá, zda o vás jeví zájem či nikoli. Pojďme se společně podívat na mužské signály lásky!

 • Úsměv

  Nejrychlejší, nejjednodušší a nejefektivnější způsob, jak druhému člověku projevit zájem. Jestliže od daného muže během večera obdržíte několik úsměvů od ucha k uchu, pak je to jasné: chce vás!

 • Oční kontakt

  Oční kontakt možná zní jako několikrát ohrané klišé, ovšem rozhodně patří mezi mužské signály lásky, které nepřehlédnete. Pakliže vás dotyčný během večera nespustí z očí a neustále bude vyhlížet ty vaše, pak neváhejte a vydejte se za ním na skleničku něčeho dobrého k pití.

 • Klopení očí

  Pokud jste narazila na plachého muže, pak sledujte, zda při hovoru s vámi klopí oči. To je jasný důkaz toho, že o vás zájem má, ale přes svou stydlivost to neumí projevit jinak. On se na vás sice dívá, ale jakmile se vaše oči střetnou, pak okamžitě sklopí zrak a sleduje, jestli si dobře zavázal tkaničky u bot.

 • Ruce v bok

  Mezi mužské signály lásky lze zařadit i tento postoj, kdy muž stojí s rukama založenýma v bok. Jedná se o machistickou pozici, kterou se vás muž snaží zaujmout a postavit se tak do role alfa samce. Další variantou je zaklesnutí palců do poutek u kalhot. Jestliže tohle zpozorujete, není nad čím váhat!

 • Doteky

  Dotkl se vás „jakože omylem“? Pak věřte, že omylem to rozhodně nebylo, jen to tak mělo vypadat! Muži se tímto způsobem snaží dát ženě najevo, že po nich touží a jakoby náhodou se jich dotýkají, přičemž se jim za každou takovou situaci omluví. Je to jejich způsob jak navázat konverzaci, tak si gratulujte: zájem visí ve vzduchu!