Dámské tepláky se těší velké oblibě. Zařaďte si je do šatníku i vy.

Donedávna téměř opomíjené, v současné době jedny z nejoblíbenějších kousků garderoby. Ano, to jsou tepláky. Stále více žen po nich sáhne, ať už pro nošení na doma, do přírody, dokonce i když se vydá na pochůzky od města.

Trend tepláků prostě roste. Do svých kolekcí je zařazují i věhlasní návrháři, nosí je celebrity napříč zeměkoulí. Jsou prostě pohodlné a někdy jde právě jen o ten pocit pohody. A mohou být i slušivé, pokud sáhnete po teplákách se správným střihem. Jak si tepláky vybírat?

Tepláky s volným střihem

Příjemný pružný materiál a volný střih jsou zárukou pohodlí, ať už se chystáte ven na procházku nebo na nákup. Volné tepláky jsou právě tím modelem, který si oblíbily ženy na celém světě bez ohledu na to jestli jsou štíhlé či nikoliv. Volný střih totiž diskrétně schová i nedostatky v oblasti boků, břicha ale i zadečku nebo vnitřní strany stehen. Bude se v nich cítit pohodlně i sebejistě. Svůj volný čas si v teplákách opravdu užijete, protože jsou odolné a ani po častém praní neztratí tvar ani barvu.

Pro sport volte přiléhavé tepláky

Širší nohavice a nižší sed nejsou úplně nejlepší volbou pro sport nebo do tělocvičny, protože by vám mohly v pohybu poněkud překážet. Do posilovny (ale i například na běh) vybírejte raději tepláky upnuté, které na vás neplandají a dopřejí vám svobodný pohyb.  

Všeobecně rozšířený mýtus o tom, že plnější ženy by se měly upnutému oblečení vyhýbat, tepláky celkem spolehlivě vyvrací, chce to ale vybrat správné barvy. Zatímco štíhlé ženy mohou volit jakékoliv barvy i vzory, pro baculky jsou vhodné barvy tmavší a vzory decentní, ne příliš nápadné. Je také vhodné vybrat si tepláky, u nichž spodní část nohavic neobepíná kotníky natěsno, ale mírně se rozšiřuje – tím získá silueta vhodnější proporce. Prostě vám to bude slušet.

Nový účes – jaké jsou trendy?