Jak se zbavit tmavých kruhů pod očima?

Máte za sebou bujarou noc, během které jste spali jen pár hodin, co ani nestojí za řeč. Ráno se podíváte o zrcadla a když se vám konečně podaří zaostřit na odraz v zrcadle, zděšením se vám z tváře vytratí veškerá barva. Hlavou vám okamžitě začne běhat otázka: jak se zbavit tmavých kruhů pod očima?! Vždyť takhle přece nemůžete mezi lidi!

Jak se zbavit tmavých kruhů pod očima?

Řešili jsme to všichni. Pod očima se nám vytvořily nevzhledné pytle doprovázené tmavými kruhy, které vůbec nevypadají pěkně a okolí dávají jasně najevo, že jsme buď v noci hodně pařili nebo naopak máme problémy se spánkem. Žádná žena takhle nechce vypadat, co si budeme povídat. Proto jsme se rozhodli vytvořit dnešní článek, ve kterém si řekneme, jak se zbavit tmavých kruhů pod očima.

  1. Okurka pomocnice

    V časopisech s módními trendy a tipy jsme již několikrát mohli vidět ženy, které na očích měly plátky okurek. Zatímco někdo si nad takovým obrázkem jen nevěřícně poklepe na čelo, jiný moc dobře ví, proč jsou dané ženy tak ozdobené. Říká se, že plátky salátové okurky zmírňují otoky očí, dodávají očnímu okolí hydrataci a tím pádem napomáhají i k odstranění tmavých kruhů pod očima. Tak co, zkusíte to?

  2. Spánek dělá zázraky

    Pokud přemýšlíte, jak se zbavit tmavých kruhů pod očima, vyspěte se. To je totiž to úplně nejjednodušší, co můžete udělat. Kruhy pod očima nejčastěji vznikají v důsledku nedostatku spánku a odpočinku celkově. Chcete-li se jich zbavit, dejte si pořádného šlofíčka. Uvidíte, že to udělá zázraky, opravdu!

  3. Sázka na make-up

    Jednou z možností, jak se zbavit tmavých kruhů pod očima, je sázka na make-up. Ten dnes a denně používá většina žen, tak proč byste se s jeho pomocí nemohli udělat krásnější a zamaskovat stopy po kruzích pod očima?