3 tipy na domácí pomoc proti celulitidě

Nevzhledná pomerančová kůže, která se objevuje na zadečku i stehnech, dokáže potrápit ženu v kterémkoli věku. Nechtěná celulitida, kvůli které se v horkých měsících stydíme odhodit dlouhé kalhoty, je problém, s nimi se dnes a denně pere mnoho žen a dívek. Pokud ji máme, chceme se jí zbavit, ovšem ne vždy toužíme utrácet peníze za drahé přípravky, které sice slibují pomoc, ale ve finále nefungují. A co to zkusit zadarmo? Máme pro vás tipy na domácí pomoc proti celulitidě, tak zkuste, jestli vám proti dolíčkům v kůži některý z nich pomůže!

Domácí pomoc proti celulitidě – funguje a nic nestojí!

Možná i vy den co den stojíte před zrcadlem a kritickým pohledem hledíte sama na sebe. Víte, že se pomalu blíží léto, kdy bude potřeba zkracovat kalhoty, ale vám se do toho ani trochu nechce. Může za to celulitida, která vám snižuje sebevědomí. Nezoufejte, domácí pomoc proti celulitidě je na cestě. V dnešním článku se dozvíte, jak na to. Záleží to tedy jen na vás, zda se naše rady rozhodnete vyzkoušet.

Tip první: horká a studená sprcha

Zkuste si střídavě studeným a teplým proudem masírovat problematickou část těla. už naše babičky tuhle domácí pomoc proti celulitidě používaly a tvrdily, že nic lepšího není. Pokud tedy nejste extrémně zimomřivá, pak by vás proud studené vody mohl od dalšího pokusu odradit.

Tip druhý: masáž v horké vaně

Dalším tipem, který vám na celulitidu prozradíme, je masáž v horké vodě. Proč v horké? Je to důležité, neboť teplá voda prohřeje a prokrví místa, kde vás trápí pomerančová kůže. Takže si napusťte vanu plnou horké vody, čtvrt hodinky si v ní polenošte a poté proveďte masáž. Použít k tomu můžete žínku, speciální masážní strojky nebo obyčejný kartáč.

Tip třetí: zabalte se

Další rada našich babiček, kterou jste možná dostala i vy: zábal z krému, skořice a potravinářské folie. V čem spočívá celé pověstné kouzlo? Smíchejte trochu krému se skořicí a vzniklou směs namažte na postižené místo na těle. Následně to místo zabalte do potravinářské folie a běžte spát. Kombinace folie, krému a skořice prý dokáže zázraky.