Dámské smart hodinky – trendový doplněk současnosti

Smart hodinky a náramky jsou momentálně v kurzu a asi není moc žen, které by je v současné době nenosily na ruce. Chytré hodinky jen spárujete se svým stejně chytrým telefonem, do něj stáhnete potřebnou aplikaci a pak už můžete využívat řadu jejich funkcí.

Jestliže je tedy vlastníte, využíváte je opravdu naplno? Víte, jaké funkce vaše smart hodinky mají a k čemu jsou? Víte, v čem vám ještě víc usnadní například komunikaci s přáteli? Dnes se zaměříme na to, co dokážou průměrné dámské smart hodinky a proč je dobré si je pořídit.

Co umí chytré hodinky

Když už jste hrdými majitelkami smart hodinek, není od věci se trošku orientovat ve všech jejich funkcích, abyste je mohli využívat naplno. Samozřejmě nezapomínáme na to, že hlavní funkcí hodinek je ukazovat přesný čas. Smart hodinky toho ale dokážou skutečně o dost víc.

Komunikace. Chytré hodinky vás upozorní na příchozí hovor, SMS zprávu nebo email. Aniž byste prohrabávala kabelku, zjistíte, kdo vám právě volá nebo píše. A vy přímo na hodinkách můžete hovor přijmout nebo si přečtete zprávu.

Informace. Některé hodinky fungují trochu jako vaše asistentka: spolehlivě vás upozorní na schůzky či aktuální události z kalendáře, vyhledáte na nich své poznámky stejně, jako informace o počasí. Mohou být i mini navigací na vašich cestách.

Pohyb. Hodinky zaznamenávájí každý váš krok, ale i další pohyb – chůzi do schodů, běh, plavání a další. Z toho všeho vám dokážou vypočítat, kolik kilokalorií jste za den spálili.

Zdraví. Speciální monitoring pak patří vašemu spánku a srdečnímu tepu. O kvalitě spánku, ale io kvalitě dýchání během spaní, vedou hodinky užitečné statistiky. Stejně tak dlouhodobě zaznamenávají váš srdeční tep a pokud jsou propojené s osobní váhou, zaznamenávají i změny vaší hmotnosti.

Díky všem těmto užitečným funkcím a uchovávaným statistikám jsou smart hodinky výborným motivátorem ke změně životního stylu, k tomu se hýbat a žít zdravěji.