Jak zpevnit povislá prsa?

Povislá prsa jsou velmi častou noční můrou mnoha žen. Určitě i vy nám dáte za pravdu, že to jediné, čemu byste se ve svém životě chtěla vyhnout co možná nejširším obloukem, jsou vrásky a povislá prsa. Bohužel příroda je i v tomto případě tak trochu proti nám a vůbec nám v tomto ohledu nepomáhá. Ba spíše naopak, kolikrát nám hází klacky pod nohy. Na čem se určitě shodneme, je fakt, že povislá ňadra nejsou na pohled kdovíjak pěkná a jsou hlavním důvodem k tomu, proč své přednosti schováváme za halenky bez výstřihů a v létě se raději ani nesvlékáme do plavek. Nezoufejte milé dámy a pojďte si přečíst dnešní článek. Společně se v něm podíváme, co funguje na povislá prsa a jak proti tomuto stavu můžeme bojovat.

Co funguje na povislá prsa?

Představte si situaci, kdy stojíte nahá před zrcadlem a s kritickým pohledem hledíte na svoje prsa. Zoufale musíte uznat, že doby největší slávy mají asi dávno za sebou. Jejich pevný tvar je ztracený v nedohlednu a vaše poprsí teď jen smutně visí dolů. Není to moc příjemný pohled, viďte? A víte co? Možná už jej v odraze v zrcadle již brzy nebudete muset vídat! Zkusíme vám poradit, co na prsa bez pevného tvaru funguje a jak svým ňadrům opět můžete dopřát přitažlivější vzhled.

Cvičení je nejlevnější varianta

Začněme pěkně zlehka a jako první možnost, jak dodat povislým prsům trochu pevnosti, je cvičení. Cvičení představuje nejlevnější variantu, do které nemusíte investovat ani korunu – dokonce si nemusíte pořizovat ani žádné pomůcky, místo činek můžete použít PET lahve naplněné vodou nebo pískem. Cviků na posílení prsních svalů je několik, začít můžete těmi snadnějšími a postupně zvyšovat intenzitu i počet opakování.

Zpevňující krémy ještě nevyjdou tak draho

Další alternativou, do které ale již budete muset něco investovat, jsou krémy slibující posílení tkáně. I v tomto případě rozhodně je z čeho vybírat, krémů je na trhu nepřeberné množství a vy tak můžete vybírat podle značky, složení, ceny a podobně. Pokud se rozhodnete vyzkoušet nějaký přípravek, doporučujeme vám poradit se buď s lékařem nebo s lékárníkem.

Operace je nejdražší, ale má jistý výsledek

Na závěr finančně nejnáročnější způsob, jak povislá prsa proměnit v pevná ňadra – a tím způsobem je plastická operace. V dnešní době to není nic neobvyklého, ženy si často nechávají prsa zvětšovat, jsou i případy, kdy si ženy prsa nechaly zmenšit. Za pomoci operace tak můžete dosáhnout pevného poprsí, akorát vás to bude něco stát. A částka to nebude zrovna zanedbatelná.