Trendy magnetické řasy

Dlouhé a husté řasy, takové, že je cítit závan vzduchu, kdykoliv s nimi zamrkáte, to je sen každé ženy, které příroda zrovna v těchto místech moc nenadělila. Pro všechny z vás, kdo mají stejný problém a stejnou touhu, přichází skutečně fantastické řešení – magnetické řasy.

Jestli vás štve pracné nalepování umělých řas a jen řasenka na prodloužení nestačí, mohou být magnetické řasy konečně metodou pro vás. Nasadit si je totiž o dost jednodušší a potřebujete k nim už žádné lepidlo.

Jak si nasadit magnetické řasy

Magnetické řasy jsou tvořeny ze dvou řad s řadou mikromagnetků. Aplikují se tak, že si jednu řadu přiložíte ke svým řasám shora a druhou zespodu. Díky magnetickým proužkům se obě řady spojí a “obalí” vaše řasy uprostřed mezi nimi.

Než umělé řasy aplikujete, naneste si na ty své řasenku, abyste je zvýraznila a sjednotila barvu. Díky řasence také ty umělé řasy lépe přilnou. Teprve teď přistoupíte k aplikaci. K nasazení magnetických řas jsou vhodné speciální kleštičky nebo alespoň pinzeta. Naneste nejprve horní řadu řas a následně ji zafixujte tou spodní řadou. Trik je v tom, že musí každý magnetek jedné řady dosednout na magnetek z druhé řady. Že je všechno v pořádku vám prozradí typické cvaknutí. Magnetický proužek pak zamaskujete výraznější oční linkou.

Počítejte s tím, že se vám to nemusí hned napoprvé povést. Buď se netrefíte na správné magnety, takže vám budou na krajích přečnívat, nebo je nesecvaknete až u kořínků. To pak bude na první pohled jasné, že jsou umělé. Po malém tréninku si ale aplikaci magnetických řas snadno osvojíte.

Jak sundat magnetické řasy

Magnetické řasy jsou vytvořené tak, aby držely pevně po celý den, a to i v situacích, kdy se třeba zapotíte. proto i sundání nebude úplně jednoduché, je nutné postupovat opatrně. Magnetky od sebenejlépe oddělíte tak, že je opatrně promnete mezi prsty. Tak se zruší přitažlivá síla magnetů a řady řas se od sebe snadno oddělí. Rozhodně s nimi neškubejte, to byste si vytrhla i své řasy.