Šetřete každý den na produktech z Vašeho nákupního seznamu

Až 80 % můžete ušetřit za produkty z Vašeho každodenního nákupního seznamu, pokud budete nakupovat chytře – v akčních cenách. Nemusíte přitom dělat kompromisy v kvalitě ani vlastním pohodlí, výrazné slevy nabízí i prodejci z Vašeho okolí, ať už se jedná o supermarkety, hypermarkety, hobby markety, prodejce autodílů, sportovních potřeb apod.

Výhodné nákupy nevyžadují ani příliš Vašeho času, díky portálu AkcniCeny.cz totiž nemusíte listovat stohy reklamních letáků toto za Vás dělají AkcniCeny.cz s tím, že Vy si následně na pár kliknutí zjistíte, kde pořídíte nejvýhodněji Váš další nákup. Informace o slevách jsou Vám na tomto portálu k dispozici jak v podobě náhledu na elektronické letáky, tak v podobě výpisu zboží tříděného do tematických kategorií, např.:

Ze zlevněných položek si následně můžete vytvořit elektronický nákupní seznam a následně s ním vyrazit za nákupy.

Věděli jste, že někteří prodejci nabízí na různých pobočkách odlišné akce? Vám však chodí do poštovní schránky pouze leták Vaší nejbližší prodejny a o akcích jiných poboček se tak nedozvíte, tedy pokud nesledujete AkcniCeny.cz, které pro Vás sledují letákové akce na jednotlivých pobočkách napříč celou Českou republikou.

V případě, že v příštích několika měsících plánujete významné investice např. do nových bytových doplňků, ručního nářadí, sportovního vybavení apod., můžete už nyní začít „číhat“ na výhodné nabídky. Stačí, když si na AkcniCeny.cz aktivujete funkci Strážce slev a do ní si zadáte, o jakou nabídku máte zájem, např.:

  • zboží: tenisová raketa
  • cena po slevě: 1 500 Kč – 2 500 Kč
  • doba hlídání slevy: 3 měsíce

Pokud Strážce slev při pravidelném procházení letákových akcí najde slevu splňující Vaše podmínky, informuje Vás o tom e-mailem. Čím dříve si zadáte hlídání akčních nabídek, tím vyšší je pravděpodobnost, že se Vámi požadované zboží objeví v akci některého prodejce.

Navštivte www.akcniceny.cz a ověřte si, jestli se právě teď je možné koupit s výraznou slevou položky z Vašeho současného nákupního seznamu.