Nejlepší kulmofén na krátké vlasy

Každá žena to zná: ráno vztekle zamáčknete budík, trochu si poležíte a pak už nic nestíháte. Vlasy si ještě umyjete, ale jak jim dát nějaký tvar? Sotva zbyde pár minut na vysušení. Pro takové krizové situace byl vynalezen kulmofén.

Výhodou tohoto užitečného přístroje je fakt, že můžete své umyté vlasy sušit a zároveň tvarovat do požadovaného tvaru. NAvíc je po takové úpravě účes bohatý, nadýchaný a obvykle i déle vydrží.

Kulmofén na krátké vlasy

V reklamách si většinou upravují ženy s dlouhými vlasy, takže se dá jen těžko zjistit, jestli právě tenhle kulmofén dokáže natočit a nadýchat i účes z krátkých vlasů. Jestli i vy jste ostříhaná na krátko a chcete si vybrat kulmofén, je pro vás rozhodující, jestli má kulmofén v příslušenství správné kartáče. Na úpravu krátkých vlasů se používá rotační termokartáč o průměru 22 mm. S tímto nástavcem máte možnost vytvořit si nadýchaný účes i na krátkých vlasech.

Jak vybrat nejlepší kulmofén

Jak vždy na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď, protože každý má jiné potřeby. Pro krátké vlasy e jednoznačně nejlepší ten kulmofén, který má ve vybavení termokartáč 22 mm, to už jsme zmínili. Další parametry, které se při výběru posuzují, jsou funkce, jimiž konkrétní kulmofén disponuje. Pochopitelně, čím víc užitečných funkcí přístroj má, tím lépe je mezi uživateli hodnocen.

Jaké parametry kulmofénu by vás mohly zajímat:

  • Materiál kartáče – může být nerezový, keramický či turmalínový, ty jsou k vlasům nejšetrnější.
  • Rotacerotační kulmofény mají na rozdíl do statických kulmofénů rotující kartáč pro snadnější úpravu účesu.
  • Nastavení teploty – pomůže vám chránit vlasy před jejich zničením, ty nejlepší mají 3 stupně teploty.
  • Rychlost foukání – možnost měnit rychlost kulmofénu

Mezi nejužitečnější funkce patří možnost fixace studeným vzduchem, ionizace, oboustranná rotace nebo automatické vypnutí při nepoužívání pro větší bezpečnost.