Laminace obočí – znáte tento současný trend?

Další z metod, které vám výrazně usnadňuje každodenní péči o vzhled, je laminace obočí. Upravené a pěstěné obočí totiž podtrhuje váš výraz a krásu obličeje. Způsobů, jak obočí upravit, je víc. laminace patří k těm, které zkrotí neposlušné chloupk obočí a udrží je na svém místě ve správném směru. Nutno říct, že tato metoda je vhodná pro ženy, které mají v oblibě současný trend hustého obočí a nevytrhává si ho.

Jak se provádí laminace obočí

Během laminace vám kosmetička vyčeše a vytáhne všechny chloupky směrem vzhůru a následně je zafixuje speciálními přípravky. Díky tomu bude obočí až několik týdnů držet stejný tvar a vy nebudete mít s jeho úpravou žádné starosti. Při té příležitosti může kosmetička vaše obočí také obarvit, vyživit a případně vyplnit. Díky tomu bude výsledek působit hustějším, plnějším a zdravějším dojmem. Laminování také zajistí, že vaše obočí bude vypadat naprosto přirozeně, díky tekutému keratinu a dalším aktivním látkám ho navíc vyživuje a podporuje růst. Perfektní tvar obočí vydrží až 2 měsíce, nebudete si ho muset ani vytrhávat.

Výhody laminace obočí

Možná si myslíte, že když vám kosmetička zafixuje obočí laminací do finálního tvaru, zůstane vám tak po celou dobu do příští návštěvy. Není to tak.  vy si můžete obočí průběžně upravovat podle konkrétní situace: vyčesat si ho víc nahoru nebo ho naopak sčesáním trochu zúžit. Výhodou je, že obočí zůstane poslušně tam, kde ho chcete mít.

Laminaci obočí ocení ženy, které si v minulosti nešetrně vytrhávaly obočí a dnes mají potíž obočí vytvarovat tak, aby zakrylo i místečka, kde už přestalo růst. Právě pro ně je fixace laminací ideální. Získáte znovu krásné, husté a perfektně tvarované obočí, které vaší tváři propůjčí nový úžasný výraz.

Jestliže chcete tuto metodu vyzkoušet, jistě vás potěší, že se nejedná o nijak drahou záležitost. Přestože jde o poměrně novou a výrazně trendy záležitost, procedura trvající necelou hodinku vás vyjde pod 1000 Kč.