Které sukně vám v šatníku nesmí chybět

Potřebujete zaktualizovat šatník a nemáte představu, jaké sukně jsou momentálně trendy? Dnešní článek by vám měl napovědět, kterým směrem se ubrat a jaké sukně by vám v šatníku určitě neměly chybět. Bez ohledu na věk a postavu totiž sukně jsou v současné době absolutně in!

Některé ženy nosí raděi kalhoty, protože jim prý sukně nesluší. Jenže sukně sluší každé ženě. Úplně každé. Jen to chce vybrat správný střih a délku. Sukně je totiž skutečnou královnou šatníku ženy, pokud si vyberete tu správnou.

Sukně podle postavy

Ženy, které vlastní dlouhé a štíhlé nohy by je rozhodně neměly schovávat do kalhot. Mnohem víc vyniknou s krátké sukni nad kolena, případně zvolte pouzdrovou sukni ke kolenům. Samozřejmě ovšem mohou štíhlé ženy nosit naprosto všechny střihy a délky sukní, sluší jim úplně všechno.

Ženy s větším bříškem, kde není příliš zřetelná linie pasu, své nedostatky nejlépe zakryjí sukní rovného střihu ve střední délce. Je naprosto univerzální, elegantní a dá se všestranně kombinovat.

Ženy s širšími boky by měly sáhnout po delší sukni do “A”, ideálně v délce pod kolena nebo midi. Takto střižená sukně zvýrazní štíhlý pas a zakryje plné boky. Rozhodně není nic ženštějšího, než když se vám při chůzi kolem nohou vlní sukně ze splývavé látky.

Žhavé trendy sukně pro letošní jaro

Kdo chce jít s módou, má v letošním jarním šatníku docela určitě plisovanou midi sukni. Můžete ji vynést s elegantní bílou blůzkou, stejně jako s vlněným svetrem nebo dokonce s džínovou bundičkou. Sluší každé ženě, opatrné by měly být jen baculky, těm moc nelichotí. Pokud se nechcete plisé vzdát, vaše sukně by měla na bocích volně splývat a být jen lehce do áčka.

Černá sukně je prý základ šatníku, stejně jako little black dress. V obou případech doporučujeme vyměnit černou za královskou tmavě modrou. Je vysoce elegantní, dokonale opticky zeštíhluje a k vaší pleti není tak nemilosrdná, jako černá.

Z materiálu se dostává do popředí klasický denim a opět je na výsluní kůže. TAk kterou sukni si letos na jaře pořídíte vy?