Kam na valentýna

Pokud patříte k těm párům, kteří po vzoru Američanů slaví 14. února svátek zamilovaných, tedy sv. Valentýna, asi chystáte na ten den romantickou večeři nebo návštěvu kina. To je v našich zemích stejná klasika, jako květina nebo čokoláda.

Jestli chcete být letos přece jen originálnější, vyzkoušejte některý z našich tipů, jak a hlavně kde svátek sv. Valentýna prožít. Zaručujeme vám, že na tenhle svátek zamilovaných váš partner rozhodně nezapomene.

Vzhůru k výškám

Není nic romantičtějšího než nebe a hvězdy. Prožít valentýna v oblacích není vůbec těžké, stačí jen zajít do nejbližší hvězdárny. Většina z nich má navíc na tento den připravený nějaký zajímavý program, takže se ruku v ruce můžete chvíli toulat po hvězdách. Jestli se do hvězdárny pro velký zájem nedostanete, můžete vylézt aspoň na nejbližší rozhlednu nebo kostelní věž.

Kouzlo bublinkové lázně

Co takhle prožít svátek zamilovaných ve vířivce pro dva, s láhví sektu a vybranými dobrůtkami. A nemusíte mít vlastní yakuzu, většina wellness studií či hotelů vám tento zážitek prostředkuje. Jen je třeba zajistit si termín včas. A když už u toho budete, zkuste si zamluvit rovnou prodloužený víkend a dopřejte si i další procedury, například masáž pro dva nebo saunu.

Adrenalinové zážitky

Jestli jste duší dobrodruzi, vytáhněte svoji polovičku do větrného tunelu, na trenažér dopravního letadla, na simulátor volného pádu či na jízdu super sporťákem a podobně. Na internetu najdete desítky skvělých zážitků, včetně únikových her, které si můžete dopřát, ať už jednotlivě nebo s přáteli. Takováhle oslava valentýna se vtiskne do paměti opravdu na dlouho.

Dopřejte si luxus

Nezapomenutelného valentýna zažijete uprostřed komfortu, jaký vám zaručuje čtyř a více hvězdičkový hotel. Zamluvte pro vás dva noc v hotelu s romantickou večeří a snídaní na pokoj a dopřejte si v dlouhé řadě uspěchaných dní trochu rozmazlování.