Jaké zvolit stylové zimní kozačky

S blížící se zimou opět začínáme řešit problém, jaké stylové kozačky bychom si měli na tuto sezónu pořídit. Tyto zimní boty by totiž měly být nejen hezké na pohled, ale především pohodlné a funkční, tedy za každé situace udržet nohy v teple.

Dámské zimní boty vybíráme právě podle schopnosti zachovat nohy v teplém prostředí. K tomu pomůže výběr správného materiálu a také vhodná podrážka. Například právě trendy vyvýšená rovná platforma je dobrou izolační vrstvou, v takových kozačkách jistě zimou trpět nebudete.

Trendy kozačky pro letošní sezónu

Nastávající zimní období bude příznivé k rozmanitosti i ve výběru kozaček. Své si najde opravdu každá z nás. Jaké jsou tedy trendy pro letošní zimu?

Asi největším hitem pro blížící se zimní sezónu se stávají polokozačky, tedy boty zhruba do poloviny lýtek. Není ani tak důležité, jestli zvolíte elegantní botky na vyšším širokém podpatku, šněrovací boty ve stylu farmářek nebo vysoké vyteplené tenisky – všechno je letos módní záležitostí.

Odvážnější ženy nejspíš sáhnou po velmi žhavém trendu: kozačkám s hranatou špičkou. Jde o poněkud extravagantní, ale pro nohy nesmírně pohodlný módní diktát. Méně odvážné dámy ocení druhý top trend zimy 2020, tedy zimní obuvi obuv na vyvýšené rovné platformě s kulatou špičkou. 

Ideální jsou kožené kozačky

Kozačky z pravé kůže jsou nadčasové, proto se vůbec nemusíte bát do nich zainvestovat. Se správnou péčí vydrží roky a vaše nohy budou v maximálním pohodlí. Volit můžete mezi ležérně elegantní obuví na nízkém podpatku, z módních kožených modelů v rockovém stylu, zdobených poutavými kovovými přezkami a výrazným šněrováním, případně trendy jednoduchými nízkými kozačkami na vysokém blokovém podpatku, které stylově doplní jakýkoliv outfit. Stále ještě jsou trendy kozačky ve stylu kovbojské obuvi, takže pokud jste si je vloni pořídila, letos je spolehlivě unosíte.