Co ženy na mužích milují a co ne

Je toho tolik, co ženy na mužích milují, ale zároveň je tu celá řada věcí, které je na opačném pohlaví spíše rozčilují. Každá z nás má určitě svůj pomyslný seznam pozitiv i negativ, ale některé mužské vlastnosti či dovednosti se nachází na seznamu nás všech. Pojďme se na to tedy společně podívat.

Věci, které ženy na mužích milují

 1. Upřímnost

  Nikdo nemá rád, když ho někdo vodí za nos. Upřímnost je mezi dvěma lidmi jednou z nejžádanějších a nejcennějších věcí. Jestli tedy ženy na mužích dokážou něco ocenit, pak je to právě jejich upřímné jednání. Ba naopak lháři u nich nemají žádnou šanci. Upřímně- kdo by chtěl žít s člověkem, kterému nemůžete věřit ani nos mezi očima?

 2. Smysl pro humor

  Říká se, že si muž ženu dokáže získat už jen tím, že ji rozesměje. Není se tak vůbec čemu divit, smysl pro humor a schopnost udělat si srandu sám ze sebe, patří na seznam věcí, které ženy na mužích milují.

 3. Optimismus

  Nikdo vedle sebe nechce mít člověka, který je ustavičně zamračený, podrážděný a má špatnou náladu. Je totiž dokázáno, že se negativní pohled na život přenáší z člověka na člověka a může se tak velice snadno stát, že vás partner svým negativismem nakazí. Pokud je tedy muž od přírody dobře naladěn, rázem jeho hodnota v očích ženy stoupne.

 4. Smysl pro rodinu

  Většina žen vždycky raději přednost muži, který touží po rodině a dětech před mužem, pro kterého budou stejné věci naprosté tabu. Říkejte si, co chcete, ale většina z nás chce mít jednou rodinu. A k tomu prostě potřebujete mít někoho vedle sebe. Proto mezi věci, které ženy na mužích milují, patří i smysl pro rodinu a především pak touha po ní.

Co ženy na mužích nemají příliš v lásce

 1. Sobeckost

  Muži myslící pouze na sebe a jednající čistě ve svém zájmu nemají už jen příliš velkou šanci. Ano nějaký čas jim to sice mohou trpět, ale po nějaké době jim to začne lézt na nervy. A je úplně jedno, zda je muž sobecký v milostném životě nebo v celkovém rozhodování o životě.

 2. Nevěra

  Mnoho žen má zkušenosti s muži, kteří byli notorickými nevěrníky. Paradoxně právě tento typ mužů ženy nejvíce přitahuje, protože mají určité kouzlo a tomu ženy jen těžko odolávají. Jenže žádná z nás Nechceš jít s nevěrníkem, u kterého Bychom se museli pořád strachovat, zda není někde s nějakou jinou.