6 tipů jak vybírat, nosit a s čím kombinovat legíny

Důvodem,proč jsou legíny oblíbeným kouskem v šatníku každé ženy je skutečnost, že je můžeme nosit opravdu všechny. Nenechte si namluvit, že právě vám legíny nesluší, není to pravda. Možná je jen máte nevhodně zkombinované s ostatními kousky outfitu.

1. Nemusíte hýřit barvami

Jestli ještě nemáte dost odvahy strhnout na sebe pozornost, kterou legíny opravdu umí zajistit, pořiďte si černou klasiku. I vy rychle přijdete na to, jak pohodlné jsou při nošení a že umí vypíchnout přednosti vašich nohou a lehce překrýt některé drobné nedostatky.

2. Kozačky i sandálky

Legíny se kupodivu hodí ke všem botám: pohodlně vklouznou do kozaček,dobře vypadají s balerínkami i lodičkami na vysokém podpatku. Můžete si je vzít i se sportovními batkami, ale vždy k nim musíte sladit i zbytek outfitu Krajkový top a kecky nebo lodičky s mikinou není to pravé.

3. Vzorované ano, ale…

Do módy se vrací legíny mnoha barev a vzorů a není nutné se jich bát. Stačí si zapamatovat jediné pravidlo – strakaté legíny k jednobarevnému topu a naopak. Nikdy nenoste spolu legíny se vzorem se strakatým tričkem.

4. Krátký top nebo delší tunika?

Tady záleží na vaší postavě a hlavně soudnosti. Štíhlounké slečny si mohou dovolit všechno, ženy s nějakým tím faldíkem by měly své nedostatky schovat pod tuniku. Velmi vhodná kombinace jsou legíny s krátkými šaty, to můžeme opravdu každá z nás.

5. Objevte push up!

V poslední době je možné pořídit si legíny, které jsou k nerozeznání od vypasovaným riflí, jejichž výhodou je guma v pase,takže vám zaručeně padnou. Jestli chcete, aby vám dělaly stejně pěkný zadeček, jako to umí právě dobře šité džíny, zkuste legíny s push up efektem.

6. Pozor na délku sukně

Legíny spolu se sukýnkou jsou šik, opatrné musíte být jen při volbě délky. Mini je v pohodě, délka do půli lýtek také, vyvarujte se ale kombinaci se sukní v délce ke kolenům, ta nelichotí žádné ženě.