Jak vybrat tu pravou kabelku

Jak vybrat tu pravou kabelku, když jich je v současné době tolik?! To je otázka, nad kterou se možná zamýšlíte i vy. Pokud bychom se podívali na aktuální nabídku kabelek, mnohým z nás by možná klesla brada úžasem, kolik možností vlastně máme. Co se totiž kabelek týče, klidně můžeme tvrdit, že jsou ty možnosti nekonečné. A rozhodně nebudeme daleko od pravdy…

Jak vybrat tu pravou kabelku?

Nezáleží ani tak na tom, jestli hledáte novou kabelku pro sebe nebo  pro někoho z vašich blízkých. Postup totiž bude prakticky totožný, akorát jej ušijete na míru danému člověku, pro kterého budete kabelku vybírat – ať už to budete vy sami, kamarádka, maminka nebo třeba tchyně, se kterou docela dobře vycházíte.

V dnešním článku vám dáme několik praktických rad, jak vybrat tu pravou kabelku a zaručujeme vám, že pokud se jimi budete řídit, pak si dokážete vybrat správně. A věřte nám, že s našimi tipy se ani v tom nekonečném množství kabelek neztratíte. Za to dáme ruku do ohně!

Rada číslo jedna: ujasněte si styl

Kabelky jsou dnes opravdu různorodé a jedním z nejdůležitějších poznávacích znamení je jejich styl – a právě toho se držte, až budete novou kabelku pořizovat. Hodně totiž záleží na tom, jestli preferujete elegantní styl, nebo jste spíše příznivcem nenucené ležérnosti. Nebo možná máte nejraději lehce sportovní styl. Takže podle toho by se měly ubírat vaše kroky.

Rada číslo dva: způsob nošení

Kabelky se dají nosit křížem přes tělo, velmi časté jsou kabelky do ruky, k dostání jsou i kabelky přes rameno – inu je jich zkrátka hodně a nutno dodat, že každé z nás více vyhovuje něco jiného. Vy možná nejraději nosíte kabelku přes rameno, protože vám to přijde ženské a elegantní. Jenže vaše kamarádka nosí kabelky křížem přes tělo, protože jí z ramena kloužou a zkrátka to pro ní není pohodlné. Takže i na to dávejte pozor při svém výběru.

Rada číslo tři: barevně vsaďte na klasiku

Pokud si nebudete jisté, jaká barva kabelky bude nejlepší, pak není nic lepšího, nežli vsadit na klasiku. Za klasickou barvu kabelek se považuje samozřejmě černá, dále pak hnědá a logicky i bílá – pozor ale na bílé kabelky, které jsou háklivé na ušpinění a jsou spíše považovány za doplněk na svatby. S klasikou to nikdy nemůžete zkazit, na to pamatujte.