Jak vybrat plavky podle typu postavy

Léto je možná skoro u konce, přesto nás ještě čekají dny plné sluníčka a vysokých teplot. Určitě tedy není pozdě na výběr plavek, což je ovšem úkol, se kterým spousta žen bojuje. Vybrat totiž plavky není vůbec jednoduché a možná i vy o tom víte své. Máte-li za sebou několik neúspěšných pokusů, hodiny strávené v kabince a módních přešlapů, pak jste tu správně. V dnešním článku vám poradíme, jak vybrat plavky podle typu postavy. Uvidíte, že s našimi tipy to zvládnete raz dva!

Vyberte si plavky podle typu postavy

Svléknout se do plavek je pro ženy noční můra. Většina z nás totiž není spokojená s tím, jak vypadá. Jedna má větší bříško, další prostornější zadeček, jiná zase silnější stehna. A pokračovat bychom mohli donekonečna, vždycky by se něco našlo. Jestliže se taky bojíte svléknout do plavek, protože se v nich necítíte, pak jste si asi nevybrala ty správné. My vám teď poradíme, jak si vybrat plavky podle typu postavy, aby vám padly jako ulité, lichotily vaší postavě a zvedly vám sebevědomí!

  • Postava jablko

    Ženy s postavou jablka mají prostornější hrudník, hubený pas a silnější bříško. Jedná se o velice ženský typ postavy, který se mužům hodně líbí a není se tedy třeba za něho stydět. Doporučujeme vybírat buď jednodílné plavky, nebo tankiny, které hravě zakryjí větší bříško.

  • Postava trojúhelník

    Tuto postavu hravě prozradí úzká ramena a široké boky. Nutno dodat, že mužům se široké boky líbí, podle nich je pak ženu za co chytit. Ženy s postavou trojúhelníku by si měly vybírat plavky, které odpoutají pozornost od výraznějších boků. Trefou do černého tak mohou být vrstvené a extravagantní vršky.

  • Postava přesýpací hodiny

    Tento typ postavy je považován za ideální a pokud jej máte, můžete si blahopřát. Vám totiž budou slušet jakékoli plavky, ať už vsadíte na jednodílnou klasiku nebo odvážnější bikiny. Nebojte se zdůraznit vaše křivky, vždyť máte být na co pyšné!