Vybíráme dárky pro muže. Tohle jsou nejlepší z nich

Blíží se svátek svatého Valentýna nebo narozeniny vašeho partnera a vy si lámete hlavu, jaký dárek mu pořídit? Nevěšte hlavu. I když si možná myslíte, že už váš muž všechno, co chce, má, nebo naopak nemáte představu, co by si tak mohl přát (a on na nenápadné otázky vždy odpoví, že nic nechce), máme pro vás pár tipů, jak ten nejlepší dárek pořídit.

Domácí pivovar

Dopřeje si váš muž po nedělním obědě nebo jen tak večer po práci pivo? Vytáhne se rád před svými kamarády? Co mu umožnit vyrobit si takové dobré pivo sám? Novinka, která je nyní hitem internetu, určitě zaujme každého vášnivého pivaře. Jen pár surovin a ve speciální nádobě si může váš drahý lahodný mok vyrobit. 

Adrenalinový zážitek

Většina mužů miluje rychlou jízdu za volantem. Co mu dopřát nevšední zážitek v podobě jízdy nabušeným sporťákem? Pokud váš partner není milovníkem rychlé jízdy, mezi adrenalinovými zážitky je na široký výběr jiných aktivit. Třeba by vašeho partnera oslnil seskok padákem, bungee jumping nebo nevšední létající zážitek ve virtuální realitě. 

Péče a krása

V nynější době už málokdo zastává názor, že chlap má smrdět a kosmetika je jen pro ženy. I muži tráví více času v koupelně, než tomu bylo dříve. Určitě potěšíte dárkem v podobě luxusní kosmetiky, parfémem nebo sadou pro péči po holení. Pro vousáče doporučujeme pořídit voňavé olejíčky pro podporu kvality a růstu vousů. Nebo rovnou můžete zakoupit poukaz do Barberu shopu. 

Kůže nestárne

Dalším vhodným tipem na dárek pro muže je broušená kůže. Peněženku nebo pásek? Hodí se obojí! Kůže nestárne a svou typickou vůni si zachovává delší čas stejně tak, jako svou kvalitu. Kožená peněženka nebo pásek vydrží roky a díky nadčasovosti bude dělat parádu stejně tak dlouho.

Jít za kulturou

Nebudeme vám radit, ať svého milého vezmete do divadla. Mnoho mužů by právě tohle úplně nerozdýchalo. Ale jistě většina mužů ocení, když koupíte lístky na koncert oblíbené kapely nebo na zápas jeho oblíbeného sportovního týmu.