Vyberte si džíny pro vaší postavu

Džíny byly, jsou a budou nedílnou součástí šatníku každé z nás. Všechny bychom měly mít po ruce takový kousek, který dokonale padne naší postavě, vyzdvihne přednosti a naopak šikovně zakryje nedostatky. Výběr džín je ale pro mnohé z nás jako procházka španělskou vesnicí: jednoduše si nevíme rady, hodně zmatkujeme a často sáhneme po džínách, které jsou nám buď příliš velké, nebo naopak příliš malé. A to je strašná škoda!

Jak si vybrat džíny, které dokonale padnou?

Možná i vy máte problém s výběrem džín. Sice nějaké úlovky ve své šatní skříni máte, ale nosíte je jen zřídka, protože vám jednoduše nesedí nebo se v nich necítíte dobře. Přitom vybrat džíny podle postavy není vůbec složité. V dnešním článku se společně s námi můžete podívat na několik jednoduchých tipů, jak si vybrat přesně takové džíny, které vaší postavě zalichotí.

  • Když chcete schovat kila navíc

    Ne všechny máme dokonalou postavu a možná ani ta vaše není podle ideálu 60-90-60. A víte co? Vůbec být nemusí! I vy si totiž můžete vybrat džíny, které vám budou slušet. Chcete-li schovat nějaké to kilo navíc, vsaďte na tmavé džíny, které opticky ubírají kila. Díky nim budete vypadat štíhlejší. Klasikou jsou tmavé černé kalhoty, ale vybírat můžete i džíny tmavě modré.

  • Když chcete ukázat nohy

    Máte dlouhé nohy, které vám okolí závidí? Pak je rozhodně neschovávejte, to by byla škoda! Ve vašem případě doporučujeme vsadit na kalhoty ve střihu slim, což je typ úzkých džín, které těsně obepnou postavu a vyzdvihnou vaše krásně dlouhé nohy. Odvážné ženy mohou vsadit na super slim džíny, které jsou ještě těsnější a dávají na obdiv opravdu vše.

  • Když chcete působit žensky

    Některé ženy mají tzv. chlapeckou postavu. Chybí jim ženské křivky a často si tak připadají méně přitažlivé. Je-li to i váš případ, radíme sáhnout po boyfriend střihu kalhot. Tyto kalhoty sice na první pohled vypadají, že jste si je vypůjčili z šatníku vašich partnerů, ale dodají vám vytoužené ženské tvary.