Úspěch u mužů. Jak ho dosáhnout?

Některé ženy získají v podstatě každého muže, na kterého se podívají, jiné mají velké potíže zaujmout aspoň toho jednoho. Jaké tajné zbraně mají ty svůdnice? Jak mít úspěch u mužů a donutit je, aby se do vás zamilovali?

Psychologové tvrdí, že stačí jen 8 vteřin na to, abyste měli jasno, jestli vás ten (nebo ta), s kým jste se právě seznámili, zaujal. Pokud ano, je to tím, že jste zachytili řeč jeho těla a souzněli s ní. Akceptujete, co vyzařuje a chcete vědět víc. Výzva přijata.

Buďte sebevědomá

Jestli chcete, aby se do vás na první pohled zamiloval, je nutné ukázat mu, že vy sama nemáte problém se sebehodnocením. Máte na sobě ty nejlepší šaty, dala jste si práci se svým vzhledem, takže si buďte jistá, že vypadáte perfektně a jste hodná toho, aby vás muži milovali. Tak se nekrčte v koutku a nevtahujte hlavu mezi ramena, ale hezky se narovnejte a hlavu vzhůru. A úplně klidně mu dopřejte pohled na své přednosti – dekolt totiž je primárně určen k tomu, aby muže zaujal a nepustil. Jen pozor: nebuďte vyzývavá. 

Buďte přirozená

Nasazovat si jakoukoliv masku je jen ztráta energie. Buďte prostě “svá”. Upoutejte jeho zájem tím, že se zajímáte o něj. Naslouchejte aktivně – vyptávejte se na podrobnosti, pochvalte ho, ale vždy to musí být přirozené. Afektovanost a faleš vám úspěch muže nezaručí. A jestli, tak je to muž, kterého nechcete.

Klidně flirtujte

Jestli jste si jistá, že byste tohoto muže chtěla vidět znovu, dejte mu to klidně najevo lehkým flirtem. Dovolte mužské fantazii, aby se rozehrála. Sem tam drobný dvojsmysl, významný pohled, úsměvy rozhodně nešetřete. Uvolněte se,  bavte se a dopřejte svému protějšku totéž. Vždyť randění může být zábava, ne?

Trochu tajemná

Nikdy ale neodkrývejte všechny trumfy hned na začátku. Každá žena si musí zachovat nějaké tajemství, tak ho nezahlťte informacemi o sobě, celé své rodině a plejádě kamarádek. Odpovídejte na jeho otázky, ale nezabíhejte do detailů. Buďte trochu tajemná. Ale opatrně, ať to nepřeženete – muži mají rádi tajemství, ale nechtějí luštit rébusy.

Nedostupná

Ve chvíli, kdy má muž  jasno v tom, že nejste proti tomu poznat ho blíž, je dobré udělat krok zpět. Stáhněte se a dejte mu zažít pocit ztráty. Teď už ví, co je ve hře. A co může mít, když se bude snažit. Dejte mu možnost bojovat o vás. Vždyť oni jsou od přírody dobyvatelé a o snadnou kořist brzy ztratí zájem. Buďte ještě chvíli nedostupná. Z prvního setkání by měl odcházet jen s nejasným příslibem.