Toužíte si vylepšit sex s přítelem? Kupte mu erotickou hračku

Nejsme to pouze my, dámy, kdo má nárok na erotické pomůcky. Také pro muže je v dnešní době výběr velmi široký. Pokud si chcete zlepšit sex s přítelem, může taková vhodně zvolená erotická hračka pomoci vašemu vztahu. Jednou z takových hraček je vakuová pumpa, která je opředená mýtem, že je pro muže, kterým to už v posteli moc nejde. To ovšem není v žádném případě pravda a zároveň existují tyto pomůcky také pro ženy.

Pomůcka pro muže i ženy

V případě mužů dokáže tato pozoruhodná hračka lépe prokrvit pohlavní orgán a zvýšit intenzitu sexuálním zážitku. To samé pak platí pro ženu, protože muž dosáhne větší a tvrdší erekce a penis může o něco nabýt na objemu. Vakuové pumpy nám zkrátka pomohou posunout sexuální zážitek na novou úroveň. Její použití je naprosto jednoduché. Pomůcka se přiloží na danou část těla a následně se s ní vytvoří podtlak, který zvýší prokrvení tkání. Kromě vyššího prokrvení to má za následek také maximální citlivost, což je další sexuální afrodisiakum. Zmínili jsme, že vakuovou pumpu mohou využít také ženy. Hodí se totiž rovněž na:

  • Klitoris
  • Prsa

Jak je tedy patrné, mohou zvětšit o nějaký ten milimetr penis a jeho citlivost, ale mohou zvětšit také citlivost klitorisu. To samé platí pro bradavky, které jsou významnou erotogenní zónou a nedílnou součástí mnoha sexuálních hrátek v posteli. Vaše tělo v těchto oblastech tak bude připraveno výrazněji reagovat na intimní podněty.

Nákup beze studu jednoduše online

Je pro vás sex velmi intimní záležitostí? V tom případě určitě doporučujeme využít vymožeností dnešní doby. Jednoduše navštivte sex shop, který nabízí prodej přes internet. Můžete tak nakupovat beze studu, po čemkoliv toužíte. Koupíte-li hračku pro partnera, muži rozhodně ocení vaši invenci v této oblasti. Nebojte se experimentovat a ukažte v posteli své pravé já.