Tipy na účesy pro polodlouhé vlasy

Hledáte tipy na účesy pro polodlouhé vlasy? Pak jste na tom správném místě! Snad každá žena či dívka chce vypadat skvěle a dokonale upraveně za jakékoli situace – ať už odchází do práce či do školy, chystá se na romantickou schůzku, má před sebou důležitý pracovní pohovor nebo vyráží na párty s nejlepšími přáteli. Nebojíte-li se experimentovat se svou hřívou, pak pro vás bude naše tipy na účesy pro polodlouhé vlasy jistě užitečnou inspirací. Našli jsme jich pro vás několik a beze strachu můžeme říci, že nejsou nikterak složité, ovšem i přesto vypadají skvěle. Záleží jen na vás, kterému účesu se rozhodnete dát přednost!

Účesy pro polodlouhé vlasy podle příležitosti

Účesy pro polodlouhé vlasy je potřeba volit podle příležitosti, na kterou se chystáme. Je logické, že jiný účes zvolíme na večerní akci, jiný do práce a odlišný pro volný čas, kdy nám tolik nezáleží na dokonalosti, jako spíše na našem pohodlí. S účesy pro polodlouhé vlasy se dá šikovně kouzlit, díky čemuž si během několika málo minut můžete na hlavě vytvořit nejen skvostný účes hodný společenského večírku, tak i příjemný a vzdušný rozcuch, díky kterému budete působit jako rebelka.

Chce to cvik

Mnohé účesy pro polodlouhé vlasy sice na první pohled vypadají složitě a vy možná nabudete dojmu, že si je nedokážete učesat svépomocí. Nebojte se! Chce to jen získat do ruky trochu cviku a účesy vám poté půjdou tvořit velmi snadno. Neztrácejte proto naději, nepodaří-li se vám na první pokus účes dovést k naprosté dokonalosti. Mezi našimi tipy na účesy pro polodlouhé vlasy si dokáže vybrat úplně každá z vás.

Zajímavé tipy na účesy pro polodlouhé vlasy najdete na následujícím videu: