Jak se oblékat, když máte postavu typu hruška?

Pro postavu typu hruška jsou typické široké boky, silná stehna, spíše užší ramena a úzká ňadra. Mít tento typ postavy považuje většina žen za prokletí, přeci jen která z nás by chtěla mít výrazné boky jako almary? I přesto, že hruštičkám právě plnější boky dominují, stejně jako větší zadeček a silnější stehna, nemusí to být úplně na škodu. Stačí jen vědět, jak se správně oblékat!

Máte postavu typu hruška? Víme, co byste měli nosit!

Jestliže také patříte mezi hruštičky, určitě se za svou postavu nestyďte. Vždyť právě tento typ postavy byl odjakživa považován ze nejvíce ženský! Muži se drží představy, že ženu má být za co chytit a pokud máte tuhle postavu, pak jste jejich ideálem. Chcete poradit, jak se oblékat?

  • Výstřihy zvýrazňující poprsí

    Ačkoli vaše ňadra nepatří k nejvýraznějším, neznamená to, že je nemůžete hrdě ukázat světu. Stačí jen vsadit na správné kousky oblečení, především pak na topy, trička a blůzky, jež budou mít takový výstřih, který dá vašim ňadrům vyniknout. Zároveň se snažte vybírat takové kousky, které opticky rozšíří ramena, ani to není na škodu.

  • Střih lichotící pasu

    Možná nemáte nejužší boky, ale zato váš pas je přímo k nakousnutí. Pro postavu typu hruška se proto hodí takové střihy oblečení, které budou lichotit vašemu pasu. Doporučujeme nosit delší topy a halenky, které skryjí širší boky a opticky vám tak uberou několik centimetrů.

  • Tmavé zeštíhlující kalhoty

    O tmavých barvách obecně se říká, že opticky zeštíhlují. A to se vám hodí! Vybírejte si proto džíny v tmavém odstínu, které díky své barvě uberou pár centimetrů a vaše boky i stehna tak budou působit štíhlejším dojmem. Ani džínám se tedy nemusíte vyhýbat!