Jak se nalíčit na ples, svatbu nebo do kina?

Jak se nalíčit? To je otázka, se kterou se na jazyku probouzí mnoho žen a to den co den. Správná volba líčení je hodně důležitá, neboť dokáže podtrhnout námi zvolený outfit a dodat mu patřičný šmrnc. Pokud se žena líčí, pak určitě ví, že ne každé líčení je vhodné pro všechny příležitosti. Jiné líčení se hodí na den a jiné na večer, stejně tak se jinak líčíme do práce, jinak pro volný čas a odlišné líčení volíme například i na rande. Každá z nás má své rutinní líčení, které má již v malíčku a každý den se k němu vrací, protože je to jistota. Co ale dělat v případě, kdy se před námi objeví situace, která s bude vyžadovat změnu? Jak se nalíčit, aby nám to slušelo a abychom se cítili dobře? Několik tipů jsme pro vás ukryli do následujících řádků!

Jak se nalíčit na…

…ples?

Možná již máte ty pravé šaty, ke kterým jste našli i dokonalé boty a stejně tak perfektní doplňky, samozřejmě sladěné do jedné barvy nebo stylu. Ke štěstí vám ale ještě chybí to správné líčení, díky kterému vaše snaha vyjde najevo a naopak nepřijde vniveč, což by se mohlo stát, pokud byste se nalíčila špatně či dokonce nevhodně. Jak se tedy nalíčit na ples, aby všechno působilo harmonicky? Mrkněte na následující video, které se pro vás stane vítanou inspirací!

…svatbu?

Před vámi je den D, kdy vyslovíte své závazné ano a vy si ze všeho nejvíce přejete, aby byla tato chvíle perfektní. Svatební den není jen o šatech, které jsou samozřejmě na nevěstě vždy tou největší perličkou, ale stejně tak důležitý je i vhodný svatební účes a samozřejmě i líčení, které celkové vizáži dodá tu správnou jiskru. Nedovolte, aby vám chybná volba make-upu tento den, který se navždycky zapíše do vašich vzpomínek, zkazila a mrkněte se na video s inspirací, jak se nalíčit na svatbu!

…rande?

Ať už se chystáte na úplně první rande s novým objevem nebo již máte několik schůzek zdárně za sebou, nepodceňujte přípravu pro tento čas. Žena přece chce vypadat krásně za jakékoli situace a je tedy úplně jedno, jestli s dotyčným princem na bílém koni vyrážíte na bowling, do kina nebo na večeři při svíčkách. Tak či onak je jistě vaším cílem působit doslova neodolatelně. Jak se nalíčit na rande vám poradí video níže!

https://www.youtube.com/watch?v=4y6_xa_U6uE