Přebytečná kila

Postava trápí asi každou ženu, ať už libovou nebo tučnější. Herečky a moderátorky vám zkreslují vizuál ideální ženy a proto téměř každá matka má pocit, že se svých kilečiek jen tak nezbaví. Častokrát diety a různé typy cvičení vám nepomáhají. Někdy máte pocit, že když necvičíte, tak aspoň jíte to co vám chutná. Tento stav však trvá velmi krátce a letmý pohled do zrcadla vás opět vede k myšlence o dietovaní.

Nezoufejte. V současnosti existuje mnoho výživových doplňcích, které vám pomohou s redukcí váhy. Ženy mají častokrát problém s udržováním vody v těle a to nejen před a během menstruace, ale i celý život. Pravidelné pití vody je zanedbávány a jakákoli péče o tělo také. Nejlepší pilulky na hubnutí přinášejí nejen odvodnění, ale i rozpouštění, resp. rozbíjení tuků, což má v konečném důsledku výsledek v eliminaci pomerančové kůže.

Fykotín

Fykotín je výživový doplněk, který je složen z čistě přírodních látek. Má významný vliv i na úpravu hodnot glykémie. Kombinace všech přírodních látek zajišťuje pocit sytosti, čili pocit hladu je pomocí něj zažehnán. Fykotín však je jen podpůrný preparát a nepředstavuje náhradu normálního jídla. Základem při jeho užívání je eliminace nezdravého stravování, zvýšení příjmu luštěnin, bílkovin a zeleniny. Pokud k němu připojíme alespoň minimální cvičení, tak výsledky uvidíte už po prvním měsíci.