Jak poznat, že se mu líbíte?

Sedíte v baru se svou kamarádkou, skvěle se bavíte a užíváte si atmosféry, když v tom ona mezi řečí pronese, že muž sedící o tři stolky vedle z vás celou dobu nemůže spustit oči. V takové chvíli každou ženu napadne otázka, jak poznat, že se mu líbíte? Vyslat kamarádku na výzvědy rozhodně není dobrý nápad. Pokud chcete zjistit, zda jste dotyčného muže upoutala či nikoli, budete buď muset sebrat veškerou odvahu a na rovinu se ho zeptat nebo vyslyšet signály jeho těla, které vysílá vaším směrem. To je jeden z nejbezpečnějších způsobů jak poznat, že se mu líbíte.

Jak poznat že se mu líbíte podle gest a řeči jeho těla

Ačkoli si to možná neuvědomujete, ve chvíli, kdy spatříte někoho přitažlivého, začne vaše tělo vysílat jasné signály a vy nevědomky začnete dělat gesta, o kterých možná ani nebudete vědět…

Oční kontakt

I když se říká že muži jsou docela zbabělci, jakmile jim některá žena padne do oka, snaží se s ní za každou cenu navázat oční kontakt. Ve chvíli kdy se jejich oči konečně spojí, automaticky povytáhnout obočí, jejich zorničky se výrazně rozšíří a jemně pootevřou rty.

Držení těla

Ačkoli se muži snaží zaujmout uvolněný postoj, když se před nimi objeví objev jejich zájmu, najednou zatáhnou břicho, dominantně vypnou hruď a postaví se rovně. Tím dají dotyčné ženě najevo, že jim není lhostejná a že by se s ní rádi seznámili.

Upoutání pozornosti

Každý muž chce být středem pozornosti. Když se snaží dotyčnou ženu zaujmout, pak na sebe všelijakými způsoby upozorňuje. V hloučku kamarádů mluví nejvíce nahlas, často se směje a za každou cenu chce, aby si ho jeho vyvolená všimla. Pokud už s dotyčnou ženou mluví, pak velmi často přehání a mluví páté přes deváté. Často vypráví o práci, jaké důležité postavení v ní vykonává, co všechno umí nebo jak vysoký je jeho plat.