Podzimní trendy letošního roku

I když je podzim v plném proudu, najdou se mezi námi tací, kteří si toho teprve stihli všimnout a teď jsou tak trochu pozadu. Možná i u vás léto doznívalo o něco déle, než by bylo potřeba a vás by teď zajímalo, jaké jsou letošní podzimní trendy, protože váš šatník zoufale volá po něčem hřejivém a stylovém. I když jste začátek nejbarevnějšího ročního období očividně propásli, nemusíte si hned zoufat nebo na zeď malovat ty nejčernější scénáře. Je dobře, že jste narazili na dnešní článek, ve kterém vám shrneme nejžádanější podzimní trendy. S námi to zpoždění hravě doženete, uvidíte!

Podzimní trendy, které vás budou bavit

Přinášíme vám přehled podzimních trendů, které si zaručeně užijete. A vůbec se nebojte! Listopad se sice již hlásí o slovo, ale podzim se bude kralujícího žezla ještě pár týdnů držet, takže si tyhle podzimní trendy budete moci užít opravdu dosytosti!

  • Barevné kabáty

    Jestli k podzimu něco neodmyslitelně patří, pak jsou to barvy. Především pak ty tlumené a zemité, mezi které patří žlutá, oranžová, okrová, hnědá a samozřejmě i odstíny zelené. Chcete-li si udělat radost, pořiďte si nějaký vesele barevný kabátek, ve kterém přežijete i ty největší plískanice s úsměvem na tváři. Lehčí kabátek na podzim nutně potřebujete, tak šup šup!

  • Huňaté svetry

    I když ještě není ta pravá zima, při které teploty klesnou hluboko pod nulu, občas nás zaskočí dny, kdy je venku pochmurně a hlavně studeně. Do čeho se v takové chvíli zachumláte, abyste zahnali nepříjemnou zimu, která se vám snaží dostat na kůži? No jasně, sáhnete po huňatém svetříku, který všechny tyhle neduhy rázem zažene. I v tomto případě platí, že můžete vsadit na zemité barvičky, díky kterým si nový svetr určitě užijete.

  • Kotníkové boty

    Na kozačky je sice ještě brzo, ale botky ke kotníkům rozhodně unosíte. Trendy jsou kotníkové boty v hnědé barvě, ale vsadit můžete i na klasikou černou nebo tolik oblíbenou bordó či tmavě fialovou barvu. Kotníkové boty nejvíce vyniknou v kombinaci s legínami nebo slim džíny.