Módní trendy na léto 2017

Podívejte se z okna. Co vidíte? Přesně tak, léto tu bude co nevidět! Počasí konečně dostalo rozum, teploty se šplhá díky vysokým hodnotám hřejivé sluneční paprsky neumožňují zkracovat svršky. Ženy si tak začínají pohrávat nad otázkou, co bude patřit mezi nejzajímavější trendy na léto 2017. Možná i pro vás je móda hodně důležitá a představuje nedílnou součást vašeho života. Proto rozhodně nebude na škodu, budete-li letní trendy snad již nyní.  Společně si je odhalíme v následujících řádcích.

Módní trendy na léto 2017 – seznamte se!

Také se již nemůžete dočkat prázdninových měsíců? Buďte před nimi o krok napřed a přečtěte si, v jakých trendech budete moci letos v létě dělat v ulicích parádu!

Asymetrie má zelenou

Sukně, šaty, halenky, topy, trička i blůzy –  všechny tyto kousky se o prázdninách budou nosit v asymetrickém střihu. Dokonalosti odzvonilo, asymetrie dostala zelenou! Nebojte se trochu vybočit z řady a obléknout si na sebe něco, co na první pohled působí, jako by tomu na jedné straně cosi chybělo a na té druhé naopak přebývalo. Stejně tak trendy budou i odlišně dlouhé nohavice či rukávy, v ulicích to tak bude vypadat opravdu zajímavě!

Spodní prádlo nahoře

Odjakživa jsme zvyklí na to, že spodní prádlo tvoří základ našich outfitů a nosí se naspodu. Fantazie návrhářů se však letos tak trochu utrhla ze řetězu a my tak musíme mezi módní trendy na léto 2017 zařadit nošení spodního prádla navrchu. Řeč je konkrétně o podprsence, která se bude nosit na topení tričkách, nebo spod nich bude její větší část drze vykukovat. Troufnete si na tento módní trend?

Sportovní oblečení pro jakoukoli příležitost

Většina lidí si sportovní kousky automaticky spojí s nějakou fyzickou aktivitou. Ono je to vcelku logické, vždyť se na sport oblékáme speciálně tak, aby nám zvolené oblečení bylo pohodlné a zároveň splňovalo funkční vlastnosti. Jenže teď je všechno jinak! Mezi módní trendy na léto 2017 tak bude patřit i sportovní oblečení, které bude určené pro každodenní nošení. Nesou se v duchu sportovní elegance a mezi vybranými modely tak najdete oblečení do práce i do školy, do města i na nákupy nebo zkrátka jen tak. Výlohy obchodních domů se tak zaplní tepláky, mikinami i kraťasy.