Módní trendy 2017 – co se bude nosit?

Je tu nový rok a s ním i nepsaná povinnost zajímat se o to, jaké budou módní trendy 2017. Jestliže i vás móda zajímá, snažíte se s ní držet krok a řídíte se dle aktuálních trendů, pak je dnešní článek pro vás jako stvořený. Chcete prozradit, co se bude letošní rok nosit, co bude in a trendy a v čem si rozhodně neuříznete ostudu? Pojďme se na to společně podívat!

Jaké budou módní trendy 2017?

Snad každou ženu či dívku, které je móda blízká a představuje nedílnou součást jejího života, zajímá, co se bude letos nosit. I nám tato otázka připadala zajímavá, a proto jsme se rozhodli najít na ní odpověď. Co myslíte – přišli jsme na to, jaké budou módní trendy 2017? Samozřejmě! A následující řádky to prozradí i vám!

 • Šaty na špagetových ramínkách

  Šaty se špagetovými ramínky se nosily v 90 letech, kdy s nimi ženy a dívky dělaly velkou parádu. Kdo tehdy nosil šaty na ramínkách, které byly sotva vidět, o tom se povídalo, že je in a módě rozumí. Světe div se, tento trend se vrací i tento rok, takže můžete oprášit své staré modely a vyrazit v nich v létě do ulic!

 • Roláky všeho druhu

  Další módní kousek, který svého času dosáhl obrovské popularity – roláky. V jeden čas na ně nikdo nedal dopustit, později zájem o ně poklesl a postupem času tak nějak vymizely z našich šatních skříní. Což je ale škoda, protože v tomhle roce zase půjdou do módy! Nosit se budou roláky všeho druhu – s krátkým i dlouhým rukávem, vyberte si!

 • Košilové šaty v bílé barvě

  Košilové šaty jsou velice trendy, ovšem většina z nás je zná v klasickém denimovém odstínu. To ale letošní rok neplatí, letos pofrčí košilové šaty v bílé barvě, ve které budete nepřehlédnutelná! Ani tady se fantazii meze klást nebudou, nosit se budou jako bohémské modely, tak i modely kratší, klidně i nad kolena. Vyzkoušíte je taky?

 • Boty, kterým chybí pata

  Boty bez pat byly hitem v minulých letech, což ale neznamená, že se opět nemohou přihlásit o slovo! Letošní rok v létě jich budou plné ulice, vsaďte se! A pokud chcete jít s dobou, pak by ani vám minimálně jeden takový pár rozhodně neměl chybět!