Módní tipy – jak se připravit na měsíc lásky?

Únor je měsíc lásky a ačkoli svátek Sv. Valentýna máme za sebou, hodně lidí věří, že právě v tomto měsíci mají velkou šanci potkat toho pravého. Pokud jste nezadaní a hledáte k sobě druhou polovičku, pak je náš dnešní článek určený právě vám! Poradíme vám několik módních kousků pro tento měsíc, ve kterých můžete vyrazit do města, do klubu nebo na párty a ve kterých zaručeně budete vidět!

Módní tipy pro měsíc lásky

Únor je nejkratším měsícem v roce, zároveň v něm oslavujeme nejznámější svátek lásky, který je původem z Ameriky, ale ujal se i u nás. Není se proto čemu divit, že se právě na únor hodně single lidí upíná a věří, že pokud jim osud toho pravého do cesty neposlal do teď, tak v únoru to prostě vyjít musí. Ať už na to věříte nebo ne, máme pro vás připravené zajímavé módní kousky pro měsíc lásky. Záleží na vás, zda se námi necháte inspirovat nebo ne – každopádně nemáte to ztratit!

Co si v únoru obléknout?

Co nosit v únoru, zvláště v tom letošním, kdy se zima kralujícího žezla drží zuby nehty? Inspiraci hledejte v řádcích níže!

  • Červený kabátek

    Černá je barvou lásky, takže pokud chcete přilákat pozornost a dát tak své srdce všanc, oblékněte si červenou! Abyste v chladném počasí neklepali kosu, doporučujeme investovat do červeného kabátku s převázáním v pase. Sahat vám může do půli stehen, což je ideální délka, aby mohly vyniknout vaše nohy obuté do vysokých kozaček.

  • Bílý halenka s krajkou

    Pokud chcete dát okolí najevo, že jste připravena na nový vztah, proměňte se v něžnou krásku, kterou je potřeba ochraňovat a nosit na rukou – na to totiž muži moc dobře slyší. Andělsky bílá halenka s krajkou se postará o to, že budete působit křehce a zranitelně a v mužích tak probudíte ochranitelské pudy.

  • Tmavé slim džíny

    Nejeden muž se se zájmem otočí za pěkným zadečkem. Jestliže se za své pozadí nestydíte a jste ochotna vystavit jej na obdiv, pak radíme pořídit si tmavé slim džíny. Ty krásně obepnou vaší siluetu a ukážou vaše přednosti, kromě toho tmavá barva zeštíhluje, tak si  opticky odmažete nějaký ten centimetr navíc.