Móda pro plnoštíhlé – Jaro 2016

Protože máme jaro v plném proudu a s ním i skutečnou jarní sezónu, přinášíme vám pár tipů, co na sebe. Móda na jaře 2015 vynesla sandály a boty na platformě, z oděvů to byly romantické jarní a letní šaty. Barvám vévodila převážně černá. Obojí se vrátilo zpět – mezi nejoblíbenější obuv patří sandály na zvýšené platformě.

Přírůstkem pro letošní sezónu budou evergreen šaty inspirované viktoriánskou romancí, španělskými vlivy, a také velmi jemný denim. Letos k černé přibude i bílá, imitace kůže, semiše. Důraz je kladen především na plně ženské šaty a haleny. Hlavně léto 2016 bude sezónou kontrastů.

Móda pro plnoštíhlé – méně je někdy více

Pamatujte, že méně znamená někdy více, to platí především pro plnoštíhlé ženy, které by měly v odívání zvolit jistou jednoduchost a vsadit na doladění drobnostmi. Rozhodně se nepouštějte do přehnaného zdobení – postačí si vzít zajímavý šátek a hned získáte na první pohled příjemnější model. Vyhněte se nadýchanosti, kanýrům a několika vrstveným outfitům. Buďte střídmější a docílíte lepšího efektu.

Jaké oblečení zvolit?

Oblečení volte raději splývavé – nikoliv však těsné. Oděvy pro plnoštíhlé nemusí mít nutně černou barvu, i když černá barva působí elegantně a svůdně, ale změna je život. Vyzkoušejte klidně fialovou, bordó či vínovou, která lichotí zejména starším ženám. V současné době se dostávají do popředí kontrasty ve formě poutavých a výrazných textur, lesklé stříbrné povrchové úpravy, proužky, květy či dokonce kostky. V tomto ohledu buďte opravdu obezřetné a vzory jen podélné, které zužují postavu. Směsice různých stylů, od nejnovějších trendů po využití retro bude na jaře 2016 typické.

Rady a tipy – Jak opticky ubrat pár kil

Jen málokterá žena připustí nahlas, že si obléká stahovací prádlo. Přitom jde vskutku o velmi šikovného pomocníka, který pomůže opticky ubrat nějaké to kilo navíc a šikovně zamaskuje bříško. Navíc se jedná o velmi slušivé kousky. Mimo jiné už dnes existuje stahovací prádlo, jež pomáhá s hubnutím tím, že je napuštěno speciálními látkami a dopřává pokožce neustálou mikromasáž, čím přispívá k jejímu zpevnění.