Manikúra pro nevěsty

Každá nevěsta chce být ve svůj svatební den nádherná a okouzlující se vším všudy, počínaje dokonalým účesem až po jemnou, ale nepřehlédnutelnou manikúru. Čeká vás tento rok váš velký den? Určitě oceníte pár rad, jak mít nehty stejně dokonalé a krásné, jako bude celá vaše svatba.

Máte problém s nehty? Lámou se a třepí, takže je nemůžete nechat vyrůst a vytvarovat? Nezoufejte, gelové či akrylové nehty skvěle doplní ty vaše a nikdo nic nepozná. Jen počítejte s tím, že samotná aplikace nehtů je vhodná přibližně tři dny před samotným obřadem.

V případě, že vám příroda nadělila krásné, zdravé pevné nehty není potřeba používat gel, ale jen gelový lak, který vydrží déle a je odolnější.

Tvar nehtů a jejich zdobení

Na svatbu se hodí přirozenější tvar nehtů  – oválný či mandlový tvar. S délkou to nepřehánějte, ať nejsou moc nápadné, až vulgární. Je dobré vyvarovat se příliš špičatým a hranatým tvarům. Zkušená manikérka vám vykouzlí nehty podle délky vašich prstů a samotných lůžek nehtů.

Aktuálním trendem jsou nehty v tělové, šedé a béžové barvě. Tyto barvy dodávají půvabnou přirozenost a i gelové budou působit jako vaše vlastní. Velice často jsou zdobené kreslenou krajkou, jemným kvítkem, nebo kamínkem. Výsledkem je opravdu decentní, jemná a romantická manikúra pro nevěsty.

Hitem posledních několika let byla francouzská manikúra. Bíle lemované nehty v kombinaci s neutrálním lakem vypadají upraveně a pěstěně. Není se tedy čemu divit, že se mnoho nevěst stále ještě rozhoduje pro tento typ manikúry.

Náš tip: zkuste modernější variatu – Baby Boomer. Jedná se o “ombré” efekt, kdy se bílé špičky postupně prolínají s lakem na nehtových lůžcích.

V případě, že se ve vaší kytici objevují jemné pastelové barvy, nemusíte se bát stejné barvy použít také na vaše nehty. Budou vám tak krásně ladit s barvou svatební kytice.

Rada pro vás: v případě volby krémových šatů se vyhněte bílým lakům a ozdobám.