Letní móda – co bude letos in?

S přicházejícím nejteplejším obdobím v roce se stále více žen zajímá, jaká bude letní móda a co se bude letošní sezonu nosit. Možná si ani vy nenecháte ujít aktuální módní tipy a snažíte se v oblasti oblečení, bot a doplňků držet krok s trendy tipy, které se rok co rok pravidelně mění. Nebojte se, my vás neponecháme v nevědomosti! My už víme, jaká bude letošní letní móda a rádi se s vámi o naše objevy podělíme!

Letní móda, aneb trendy hity léta 2016!

Letní móda je každý rok jiná, což je jedině dobře. I letos tak rozhodně bude z čeho vybírat a na své si přijde i ta nejnáročnější z vás. Nosit se budou jak topy s lehce odhalenými rameny, tak rozevláté maxišaty nebo plavky s vysokým pasem a dlouhými nohavičkami.

 • Maxišaty

  Hitem letošního léta budou oblíbené maxišaty, které se nosily již vloni. Jestliže k nim stále ještě máte předsudky a zastáváte názor, že se v nich budete cítit jako v neforemném pytli, jakmile si je na sebe jednou oblečete, okamžitě na ně změníte názor. Nejenže jsou maximálně pohodlné, ale navíc slibují i příjemnou vzdušnost a lehkost, kterou v horkých dnech jistě oceníte.

 • Topy se spadlými rukávy

  Letní móda se letošní rok rozhodně neobejde bez stylových topů se spadlými rukávy, které decentně odhalují ramena. Blůzky s posunutými rameny se budou nosit jak v pestrých odstínech, tak i ve střídmých barvách, díky čemuž si vybere každá z vás. Pod topy se spadlými rukávy doporučujeme nosit spodní prádlo bez ramínek nebo zvolit takové podprsenky, které mají ozdobná krajkovaná ramínka.

 • Mašle a krajky ve stylu Španělska

  Novinkou v módě na léto bude oblečení inspirované prosluněným Španělskem, díky kterému se na sukních, šatech, blůzkách i topech objeví rozevláté volánky a romantické krajky. Co se barev týče, neváhejte a vsaďte na kombinaci černého a červeného odstínu. Nebojte se krajek, seňorito!

 • Usedlejší plavky

  Zapomenout nesmíme ani na kolekci plavek, protože i ty se letošní rok hodně změnily. Zatímco ještě loni frčely populární bikiny zastávající názor „čím méně tím lépe“, letošní rok je to úplně jinak! Plavky získávají usedlejší styl, bude-li řeč o bikinách, počítejte s vyšším pasem u spodního dílu a delšími nohavičkami. Absolutní topkou ale budou plavky jednodílné, které se letošní rok dostávají do popředí.