Krásná pleť za jediný týden!

Krásná pleť bez jediné chybičky, která je odměnou za svědomitou péči, je tajným snem snad každé z nás. Ne všem ale bylo shůry dáno a bohužel jsou mezi námi i tací, ke kterým nebyla příroda zrovna nejštědřejší. Zatímco někdo má nádhernou pleť od přírody a nemusí pro její krásu prakticky hnout prstem, jiný se musí sakra snažit, aby mu odrazem v zrcadle byla krásná pleť, která se stane jeho největší vizitkou.

Krásná pleť za pár dní? My víme, jak na to!

Možná ani vy nepatříte k oněm šťastlivcům, kterým příroda do vínku nadělila bezproblémovou pleť, jež si nevyžaduje nijak zvlášť složitou nebo náročnou péči a i přesto je prostě dokonalá. Nezoufejte, my totiž víme jak na to, abyste se i vy mohli těšit z krásné tváře. A co víc – za jediný týden! Jestliže chcete vědět více, pohodlně se usaďte a pojďte si přečíst dnešní článek. Na jeho konci už budete znát všechny triky a odměnou vám bude krásná pleť. Hurá na to!

Krok první: hydratace je důležitá

Nechceme vás poučovat o důležitosti pitného režimu. Od toho je na internetu nekonečné množství jiných článků. Chceme akorát upozornit na jeden důležitý fakt – naše tělo je z velké části tvořeno vodou, chcete-li, aby dobře fungovalo a skvěle vypadalo, pak s vodou nesmíte šetřit. Proto dostatečně hydratujte a pozor – hydratace je důležitá nejen zvenčí, prostřednictvím hydratačních krémů, ale i zevnitř, s pomocí již zmíněného dodržování pitného režimu!

Krok druhý: spánek dělá divy

Možná vás to překvapí, možná si budete ťukat na čelo, ale kdo chce mít krásnou pleť, ten musí hodně spát. Spánek tvoří třetinu našeho života, rozhodně tedy nelze pochybovat o jeho dopadech na naše zdraví. A samozřejmě i vzhled. Krásná pleť se vám bude vyhýbat širokým obloukem, pokud si nedopřejete dostatek spánku, během kterého se tělo regeneruje, čerpá síly a prostě krásní!

Krok třetí: peeling není na škodu

Byť se to možná na první pohled nezná, vaše pleť je plná odumřelých šupinek kůže. Ty nejenže nevypadají dobře, ale zároveň neumožňují pokožce dostatečně dýchat. Není se pak čemu divit, že vaše pleť působí zašedle a unaveně. Naordinujte si proto jednou týdně jemný peeling obličeje, kterým tvář zbavíte staré kůže.

Krok čtvrtý: víš, co jíš?

Jestliže je krásný pleť vaším tajným přáním, měli byste se v neposlední řadě zamyslet i nad vaším jídelníčkem. Byli byste totiž nemile překvapeni, jak velký vliv má skladba vašeho jídelníčku na to, jak vypadáte. Proto se snažte stravu poskládat tak, aby byla pestrá, vyvážená a pro tělo se stala přínosem.