Krajkové podprsenky jsou trendy! Jak je nosit a být šik?

Mezi trendy letošního léta budou patřit krajkové podprsenky, které si rozhodně nezaslouží, aby byly schované pod svršky. Ačkoli jsme zvyklí, že se spodní prádlo nosí pod oblečením, u krajkových podprsenek je tomu úplně jinak. Pokud tedy máte dostatek odvahy a troufnete si nosit podprsenku tak, aby byla vidět, pak si rozhodně nenechte ujít dnešní článek!

Jak nosit krajkové podprsenky?

Shrneme si to jedním slovem: hrdě! V tomto případě musíte zapomenout na veškeré předsudky a hodit za hlavu představy, že vyčuhující spodní prádlo představuje něco neslušného. I krajkové podprsenky se dají nosit s noblesou. Stačí jen vědět s čím je kombinovat!

Sázka na bralettky

Bralette podprsenky jsou velice oblíbené a v poslední době i hodně žádané. Jejich předností je svůdný design, šikovné propracování a použití velkého množství krajky, která jim dodává šmrnc. Právě krajka je typickým poznávacím znamením bralette podprsenek. Pokud se rozhodnete nosit právě tento typ podprsenek, oblékněte si k nim top či tílko s hlubokým výstřihem. Ty odvážnější mohou vsadit na topy s véčkovým výstřihem sahajícím až k pupíku. Nutno dodat, že bralette podprsenky díky velkému množství krajky a trojúhelníčkovému střihu svědčí spíše menšími ňadrům.

Podprsenky s krajkou na zádech

Ne všichni si troufnou nebo budu chtít nosit odhalené podprsenky z přední části.  Možná i pro vás by to bylo trochu moc, proto přicházíme s dalším tipem jak nosit krajkové podprsenky. Moc pěkně vypadají modely s krajkou na zádech. V těchto podprsenek se zpravidla nesetkáte s klasickým zapínáním, většinou mají ramínka řešená tak,  že se v polovině zad kříží nebo naopak žádná ramínka nemají, a proto si k nim můžete dovolit nosit topy s odhalenými zády.

Krajka všude kam se podíváš

Krajkové podprsenky si zkrátka musíte zamilovat. Mají nápad, působí svůdně a zároveň elegantně. V létě se proto rozhodně nemusíte bát obléknout si na krajkovou podprsenku těsné tílko, zpod kterého necháte decentně vykukovat horní lem košíčků.