Kabelky – co se bude nosit příští léto?

Kabelky jsou nedílnou součástí žen, doplňují naše outfity, dělají naši vizáž zajímavější a v neposlední řadě představují šikovného pomocníka, díky kterému máme vše okamžitě po ruce. Kabelku bychom si měli vybírat nejen podle našeho vkusu, ale i s ohledem na aktuální trendy nebo skutečnost, kam si daný kousek chceme vzít. Co byste řekli na to, že bychom se teď společně podívali, jaké kabelky budou hitem příštího léta?

Ještě než začnete nevěřícně kroutit hlavou a ptát se sami sebe, proč bychom měli na sklonku toho letošního řešit, co se bude nosit příští rok, uvědomte si, že právě v tomto období začínají posezónní výprodeje a lákavé kousky tak lze pořídit za super ceny. Tak co? Jdete do toho s námi?

Tip: e-shop Kabelkynet.sk Vám nabízí stylové italské kabelky.

Kabelky, které pořídíte ve slevách a které můžete nosit příští rok

Právě teď se začnou výlohy obchodních domů plnit kousky ve slevě. A byla by nesmírná škoda těchto akcí nevyužít a nevytěžit z nich maximum, co říkáte? Našli jsme pro vás kousky, které seženete za skvělé peníze a na které budete moci s klidným svědomím vsadit i následující letní sezonu.

  • Modely přes rameno zdobené třásněmi

    Kabelky s třásněmi jsou vděčné a nesmrtelné. Nosí se již několik let a pravděpodobně se budou nosit i nadále. Krásně se vlní, když kopírují pohyby vašeho těla a dodávají vámi zvolenému oblečení svěží nádech. Pořiďte si proto kabelku přes rameno, která bude mít třásně a uvidíte, že s ní příští rok zazáříte.

  • Velké kousky, které nelze přehlédnout

    Další sázkou na jistotu jsou kabelky obřích rozměrů, do kterých s přehledem narovnáte velký nákup a klidně i osušku, když si vyrazíte k vodě. Na maxi kabelkách krásně vynikne jejich vzor a vy tak budete k nepřehlédnutí, proto tento typ kabelek doporučujeme především ženám a dívkám, které se nebojí být středem zájmu a v centu veškeré pozornosti.

  • Kabelky v podobě aktovek

    Také jste si zamilovaly kabelky, které vypadají jako kabelky? My taky! A proto víme, že i příští rok budou v kurzu, protože si dokázaly získat nespočet příznivců. U těchto kabelek vládnou především pastelové barvičky, kterých se tak určitě nemusíte bát.