Jednodílné plavky – zakryjí nedostatky a vypadají dobře

Jednodílné plavky zažívaly během letošní prázdninové sezony obrovský boom. A víte co? Rozhodně se není čemu divit! Kdo jste letos vsadil na jednodílné plavky, udělal jste dobře. Nejenže vypadají skvěle, ale jejich největší předností je skutečnost, že si poradí s nedokonalostmi vašeho těla. Schovají větší bříško i strie, které vám na těle zůstaly jako vzpomínka na těhotenství. Plážová sezona je sice u konce a na novou si budeme muset počkat celý rok, což ale neznamená, že k vodě nemůžete i v zimě. A proto si pojďme prozradit, proč vsadit na jednodílné plavky!

Proč si pořídit jednodílné plavky?!

Jakmile je řeč o jednodílných plavkách, spousta lidí začne nevěřícně kroutit hlavou. Důvod je prostý: podle nich tyhle plavky mají svá nejlepší léta za sebou a evokují v nich dávné časy, kdy se bikiny teprve rozkoukávaly a jednodílný kus plavek vládl doslova celému světu.

Jenže ono je to teď trošku jinak. Tyhle plavky dávno nejsou tím, čím bývaly před několika lety. Jejich střihy i design udělaly výrazný krok v před, díky čemuž si teď můžete pořídit takové modely, které ostatní donutí němě zírat.

Výhody jednodílných plavek

Největší výhodou, proti které nemůže nikdo říct ani popel, je skutečnost, že zakryjí to, co nechcete, aby bylo viděno. My ženy na sobě neustále vidíme něco špatného, ať už je to faldík na bříšku, již zmíněné strie nebo cokoli jiného, co nás na našem těle štve. A právě proto jsou jednodílné plavky pro nás jako stvořené. Zakryjí nejproblematičtější partii našeho těla –> bříško a my se v nich budeme cítit skvěle.

V nabídce jsou dokonce modely, které mají na přední straně šikovný zeštíhlovací pás. O tom budete vědět jen vy, vaše okolí na pohled vůbec nic nepozná, takže to bude takové malé tajemství. Zeštíhlující pás je do plavek všitý, tudíž se nemůže stát, že by odněkud začal vykukovat a celé tajemství tak prozradil. A proč si neubrat nějaký ten centimetr, když to jde tak jednoduše, co?