Jaké laky na nehty budou letos nejvíce trendy?

Laky na nehty jsou velmi často opomíjenou součástí dámské dekorativní kosmetiky. Ačkoli přítomnosti řasenek, očních linek, tužek či rtěnek považujeme za samozřejmost, ba dokonce nezbytnost, co se týče laků na nehty, je k nim spousta žen lhostejná. Přitom i lak na nehty dokáže s celkovým outfitem hotové divy. Rozhodně byste tedy měli mít přehled o tom, jaké laky na nehty budou v letošním roce nejvíce trendy a do jakých barviček tak můžete směle zahalit vaše nehty.

Laky na nehty, které letos nejvíce pofrčí

Stejně jako u oblečení, obuvi, účesů nebo líčení se trendy rok co rok mění, není tomu jinak ani v případě laků na nehty. I tady se trendy střídají s ohledem na roční období, některé barvičky jsou v kurzu a jiné naopak dávno pasé. Možná ale patříte k ženám, které trendy nestíhají sledovat a mnohdy se tak mezi novinkami ztrácí. Právě pro vás jsme připravili dnešní článek, ve kterém se společně s námi můžete podívat, jaké laky na nehty budou v letošním roce nejvíce trendy.

Metalické odlesky

Jen jedna barva na nehtech může někomu připadat tak trochu nudná.  Jenže co když vaše nehty budou z každého úhlu házet jiné odlesky? To už taková neuda nebude, co říkáte? Určitě se tedy nebojte vsadit na metalické barvičky, které svou podobu mění s úhlem pohledu, ze kterého se na své nehty díváte.

Jemné pastelky

Něžné pastelové barvy byly trendem i v předchozích letech, s láskou se k nim budeme vracet i tento rok. Pastelové laky na nehty jsou velice jemné, decentní a opravdu žádané. Vybírat můžete z široké palety odstínů, nosit se budou nehty modré, růžové béžové, žluté i zelené.

Hra kontrastů

Nesmrtelná kombinace černé a bílé barvy nesmí mezi našimi trendy chybět. Stejně jako tyto dvě barvičky vypadají úchvatně na oblečení či doplňcích, bude jim to slušet i na vašich nehtech. Možností pro kombinování je opravdu celá řada, stačí si jen s designem nehtů trošku vyhrát.

Nude není nuda

Určitě znáte nude odstíny, které jsou sice nenápadné, ale za to velice vkusné a elegantní. V letošním roce se tyto barvičky budou objevovat nejen na oblečení, ale ocitnou se i mezi laky na nehty. Pokud dáváte přednost jednoduchosti a nenucené eleganci, pak jsou nude odstíny vaší sázkou na jistotu.