Jak zastavit projevy stárnutí

Jak sestavit projevy stárnutí? To je otázka, na kterou bych chtěla znát odpověď snad každá žena. Právě něžné pohlaví nese příznaky stárnutí velice nelibě a mnohé z nás jsou schopné první vrásky oplakat. Zub času se jednoho dne podepíše na každém z nás, což ale neznamená, že nemůžete jít tak trochu proti přírodě a proces stárnutí tak zpomalit. My vám v následujících řádcích poradíme jak na to!

 Zastavte projevy stárnutí s našimi tipy

Všichni stárneme, proti tomu bohužel nelze nic moc udělat. Ačkoli věk v občance neoklamete, můžete oklamat alespoň své okolí. Máme pro vás několik užitečných tipů, s jejichž pomocí můžete zastavit projevy stárnutí.

Hodně spěte

Spánek tvoří třetinu našeho života a rozhodně bychom se neměli v tomto ohledu šidit. Během spánku naše tělo odpočívá a regeneruje se. Pokud mu k tomuto účelu nedopřejete dostatek času, nemůžete očekávat zázraky. Proto radíme spát co nejvíc to půjde.

Žádný stres

O stresu je známo že je to jeden z důvodů proč naše tvář působí starší. Chápeme, že vyhnout se stresu může být zvláště v současné době poměrně obtížné, i přesto vám ale radíme, abyste se o to alespoň pokusili. Stres může urychlit vznik vrásek a ty přece nechce žádná žena.

Nekuřte

Kouření škodí nejen našemu zdraví, ale i vzhledu. Výrazně urychluje stárnutí kůže a zároveň ovlivňuje soudržnost buněk horní vrstvy naší kůže. Tvář tak vypadá unavená, povadlá a zašedlá. Kromě toho držení cigarety v ústech způsobuje tvorbu vrásek kolem úst.

Investujte do kosmetiky

Zatímco některé ženy nedají na kosmetiku dopustit, pro jiné jsou to pouze zbytečně vyhozené peníze. Jenže i kvalitní kosmetika může zastavit projevy stárnutí a umožnit vám vypadat mladší. Dávejte přednost především přípravkům s obsahem vitamínů A, C a E.