Jak vyladit svůj úsměv k dokonalosti?

Úsměv je vizitkou každého z nás, je jedním ze signálů přátelství, patří mezi ukazatele dobré nálady a rovněž slouží i jako prostředek k flirtování nebo navázání nových známostí. Určitě i vy znáte citát: Úsměv stojí méně, nežli elektřina, ale dává více světla! Nejen ženám záleží na dokonalosti jejich úsměvu, i stále více mužů lpí na kouzlu své osobnosti a na úsměvu tak pracují. Ne vždy se ale snaha dočká kýženého výsledku, proto jsme pro vás připravili dnešní článek, v němž najdete užitečné tipy k dokonalému úsměvu.

Jak vyladit úsměv k dokonalosti? Poradíme vám, jak na to!

Určitě nám dáte za pravdu, že i jeden obyčejný úsměv od někoho druhého vám dokáže zvednout náladu, může vám prozradit, že o vás má ten druhý zájem, může vás podpořit ve chvilkách špatné nálady. Jenže ne všichni můžeme mluvit o dokonalém úsměvu. Nikoho asi nezaujme člověk, který se na něho usměje a jeho zuby budou vypovídat o skutečnosti, že si je minimálně týden nečistil. Jak tedy vyladit vaše úsměvy k dokonalosti? Na to se společně s námi můžete podívat v následujících řádcích!

 • Hygiena je základ!

  Žluté zuby, zbytky jídla a povlak rozhodně nikoho nezaujmou, ba naopak o vás budou mluvit v tom nejhorším možném světle. Správná hygiena o ústí dutinu je proto základ, na který byste určitě neměli zapomínat. Obecně se doporučuje čistit si zuby alespoň 2x denně a to ráno a večer. Zbytků jídla uvězněných mezi zuby se jednoduše zbavíte zubní nití, kterou seženete v každé drogerii nebo lékárně. Pokud patříte mezi lenivce, pak se naučte alespoň 1x denně o své zuby patřičně postarat!

 • Zvýrazněte se!

  Chtějí-li ženy svým úsměvem zaujmout a upoutat pozornost někoho druhého, můžeme jim doporučit sáhnout po tmavém odstínu rtěnky. Rozhodně se nemusí jednat pouze o sytě červenou, stačí jakákoli tmavší barva, která vám bude slušet a ve které se samozřejmě budete cítit dobře. Zvýrazněné rty vám dodají tu správnou jiskru a navíc si pohrají i s odstínem vašich zubů – i v případě, kdy vaše zuby nebudou dokonale bílé, vám rtěnka pomůže tak, že jim minimálně o jeden odstín ubere a vaše zuby tak budou vypadat světlejší.

 • Usmívejte se od srdce!

  I když se vám to možná bude zdát jako hloupost nebo stokrát omílané klišé, vaše okolí pozná, kdy se usmíváte od srdce a kdy své úsměvy jenom předstíráte. Nebudete tomu možná věřit, ale v případě, kdy máte dobrou náladu, je vám fajn a jednoduše se chcete usmívat, vyzařují vaše úsměvy úplně jiné kouzlo nežli tehdy, kdy se cítíte pod psa, ale na své okolí se snažíte působit tak, že se vůbec nic neděje. Proto toužíte-li po dokonalém úsměvu, nechte jej vycházet přímo z vašeho srdíčka!

 • Všeho moc škodí!

  Ne všem bylo shůry dáno, aby se mohli usmívat doslova od ucha k uchu. Někdo zkrátka nevypadá dobře, když vycení obě řadu zubů. Proto vám radíme postavit se před zrcadlo a vyzkoušet si, jaký úsměv vám sedí nejvíce. Možná díky tréninku přijdete na to, že se zuby vyceněnými jako hladový vlčák nevypadáte tak přitažlivě, jak jste si možná mysleli. Existuje několik technik úsměvů, tak si najděte ten svůj.