Horké tipy kam vyrazit na letní dovolenou

Ačkoli do léta máme ještě daleko, začíná si spousta z nás pohrávat s myšlenkou, kam vyrazit na letní dovolenou. Ujasnit si představu o prosluněné destinaci s dostatečným předstihem má hned několik výhod. V první řadě můžete ušetřit pěkné peníze. Pořízení dovolené předem vás může vyjít klidně na polovinu ceny, kterou byste byli nuceni vynaložit během sezony. Dalším důvodem, proč není na škodu vymyslet letní plán dopředu, je jistota dobrého termínu a hotelu, který jste si vybrali. Rezervace se dělají i několik měsíců předem a pokud tak učiníte, budete si moci vybrat nejen kdy na svou dovolenou odjedete, ale především kde dovolenkový čas strávíte.

Už víte, kam vyrazit na letní dovolenou?

Teď jsme vám do hlavy vnukly myšlenku, proč je rozumné zamyslet se nad letní dovolenou již teď. Nyní zbývá už jen vybrat místo. Kam tedy vyrazit za zaslouženým odpočinkem? Máme pro vás hned několik tipů!

  • Dubaj

    Luxus, nádhera a opravdu vysoké teploty – tak tohle zažijete v Dubaji. Právě zde najdete nejmodernější a nejdražší stavby na světě. Pokud vám nebude vadit, že se přes den opravdu zapotíte, jelikož je zde pocitově kolem 45-50 °C a horké noci dosahující 35°C vám možná nedají spát, pak nad ničím neváhejte.

  • Chorvatsko

    Chorvatsko představuje jakousi klasiku, kam každoročně zavítá nespočet tisíc turistů. Odjíždí sem za krásnými plážemi, relativně čistým mořem i pravděpodobností, že kolem nich nebudou chodit jen samí cizinci. Dovolená v Chorvatsku vyjde na pěkné peníze i tehdy, kdy si dopřejete all inclusive.

  • Kanárské ostrovy

    Zatímco před pár lety nebyly Kanárské ostrovy nejoblíbenějším dovolenkovým cílem, v poslední době je tomu úplně jinak. Míří sem především ti, kteří ke spokojenosti nepotřebují třicítky ve stínu. Na kanárech totiž po celý rok panují teploty pohybující se okolo 25°C.