Jak na dokonalé řasy, které vyčarují svůdný pohled?

Říká se, že oči jsou nejsilnější ženskou zbraní. Nejeden muž by se pod tohle tvrzení bez rozmýšlení podepsal. Není se tak čemu divit, že si ženy dávají záležet, aby byl jejich pohled perfektní. Kromě líčení je potřeba svůdný pohled doplnit o dokonalé řasy, které ale není tak jednoduché vykouzlit. Ono totiž nestačí pouze přetřít řasy řasenkou a myslet si, že máte hotovo. Chcete-li mít dokonalé řasy, přečtěte si v dnešním článku, jak správně na to!

Dokonalé řasy krok za krokem

Pokud si dáte záležet s líčením očí a vykouzlíte si například velice oblíbené a svůdné kouřové líčení, ale nedáte si záležet s úpravou řas, bude vaše snaha vždy jen poloviční. Naopak pokud líčení doplníte o dokonalé řasy, pak bude váš pohled neodolatelný. Takže jak na to?

Krok první: natočení

Pokud byste se svěřili do rukou kteréhokoli zkušeného vizážistky nebo vizážistky, možná by vás překvapilo – a možná taky ne – že používají kleštičky na řasy, kterými je pěkně natočí a tím pádem připraví na nanesení řasenky.  Důležité je kleštičky používat pouze na odlíčené řasy, v opačném případě se řasy lámou a poškozují.

Krok druhý: řasenka

U řasenky je důležité správně vybrat nejen efekt, které pak budou mít vaše dokonalé řasy, ale i barvu. Na trhu nejsou jen černé řasenky, i když je samozřejmě pravda, že černá řasenka je klasika. Řasenku vybírejte podle toho, zda vaše řasy potřebují objem, délku nebo jestli potřebujete, aby vydržely při styku s vodou.

Krok třetí: nanesení

Vybrat řasenku je jedna věc, správně ji na řasy aplikovat je věc druhá. Pokud nezvládnete aplikaci, pak bude úplně jedno, kolik času jste strávili výběrem řasenky. Snaha tak přijde vniveč. Řasenku nanášejte plynulými tahy ve tvaru písmene Z, to je nejjednodušší a ověřený postup jak dosáhnout nejlepšího výsledku.