Jak být pro partnera atraktivní?

Už jste spolu nějaký ten pátek, prvotní vášeň vás dávno opustila a pomalu si z očí sundáváte růžové brýle. V každém vztahu jednoho dne přijde zlom, kdy se partneři uvidí v úplně jiném světle, což především ženy nevnímají zrovna pozitivně. Většina z nich v takové chvíli přemýšlí nad tím, jak být pro partnera atraktivní i po tolika prožitých měsících.

Když si najednou sundáte růžové brýle…

Zatímco na začátku každého vztahu na sobě partneři neshledávají jedinou chybičku, s postupem času už se navzájem nevidí v růžovém oparu, jako tomu bylo dříve. Možná za to může pohodlnost, protože na začátku si dáváme záležet na tom, jak vypadáme. Ženy by nikdy neodešly na rande dokonale neoholené. Jenže co se stane po několika letech? Ačkoli na začátku by sex s neoholenýma nohama nepřipadal v úvahu, dnes u toho partneři často mají i ponožky. Kde je chyba?!

Jak být pro partnera atraktivní?

Inu to je otázka do pranice! Mnoho žen si s ní pohrává, začínají zpravidla ve chvíli, kdy z partnerovi strany cítí odstup. Jenže čemu se divíte, milé ženy? Když si muže naučíte na nějaký standard – například že na těle nemáte jediný chloupek, vždycky krásně voníte a do postele uleháte v krajkovém prádle – a po několika letech se do intimních chvilek pouštíte s neoholeným podpažím, místo vůně z vás partner cítí smaženou rybu, která byla k obědu a spodní prádlo vyměníte za vytahané bombarďáky, pak se nemůžete zlobit, když vášeň vyprchá a stejně s ní i zájem o jakékoli milostné radovánky…

Rady pro vás

Jestliže nechcete, aby dala vaše drahá polovička raději přednost fotbalu před milostnými hrátkami s vámi, pak se snažte udržet alespoň nějakou úroveň. Dá se pochopit, že po několikaletém manželství už nebudete tak stroze dbát na to, aby byly vaše nohy oholené jako dětský zadeček a s největší pravděpodobností místo za drahé luxusní prádélko utratíte peníze raději za hračky dětem. Ale pokud vás partner uvidí ve světle vytahaného pyžama, nevzhledného spodního prádla a chlupatou jako ledního medvěda, pak mu nemůžete mít za zlé, že ho ta chuť prostě přejde.