Jak na bezchybně hladké oholení

Bezchybně hladké oholení je s přicházejícím létem tajným přáním snad každé ženy. Horké měsíce tu budou co nevidět a společně s nimi i příjemná povinnost zkracovat svršky, nosit šaty i sukně a ukazovat tak holou pokožku. A co si budeme povídat – k těmto účelům je bezchybně hladké oholení nutnost.

Pár tipů pro bezchybně hladké oholení

Co se holení týče, máte na výběr z několika způsobů. Zatímco některé ženy dávají přednost klasice v podobě žiletky, jiné sáhnou po epilačních strojcích nebo páscích, další si naopak pomohou chemickou cestou. Každý způsob holení má svá pro a proti, která si v dnešním článku blíže zmíníme.

Žiletka

Opravdu není nic jednoduššího, než si vzít na pomoc klasickou žiletku. Celý proces vám zabere jen několik málo minut a především vůbec nebolí. Žiletka vás ale zbaví pouze chloupků, které vyčuhují nad kůži. V první chvíli vás jistě potěší bezchybně hladké oholení, které ale nebude trvat příliš dlouho –  již druhý den začnou chloupky opět rašit.

Epilační strojky a pásky

Lepší avšak bolestivější metodou je holení za pomoci epilační strojku nebo pásků. Ty vás zbaví chloupků i s kořínky, což je logicky spojeno s bolestí. Kdo v sobě najde dostatek odvahy, ten může tuto metodu provádět doma. Pokud vám v tom ale bolest brání, navštivte nějaké kosmetické studio, kde tuto metodu holení provádí.

Pěny a gely

Další bezbolestnou metodou pro krátkodobé bezchybně hladké oholení jsou pěny a gely založené na chemické bázi, které chloupky jednoduše odstraní. Pěnu či gel stačí nanést na místo, které chcete zbavit chloupků, nechat chvilku působit a poté jednoduše opláchnout. I v tomto případě ale nutno podotknout, že radost z bezchybně hladkého oholení potrvá jen chvíli.