5 rad, jak upoutat ženskou pozornost

Napadlo vás někdy, kolik mužů má skutečný problém se schopností zaujmout ženu, Přes veškeré úsilí se to pokaždé někde zadrhne a naděje na seznámení se vytrácí. Přitom nemusí být těžké upoutat pozornost ženy, zkuste těchto pět tipů.

1. Buďte pozorní

Jestli chcete zaujmout ženu, nesmíte být lhostejní a už vůbec ne sebestřední. Podržte jí dveře, podejte předmět, který jí spadl, přenechte jí místo u okýnka – je jedno, co pro ni uděláte, ale něco udělejte. Vzhledem k tomu, že většina lidí je ke svému okolí naprosto lhostejná, má milé gesto velkou naději na upoutání pozornosti ženy.

2. Buďte vtipní, ale slušní

Ženy milují muže se smyslem pro humor. Vulgárním vtipům ale příliš nefandí. Muž, který umí ženu rozesmát, má vyhráno. Nemusíte se hned měnit v komika, stačí občas drobný vtípek, grimasa, něco, co odlehčí atmosféru. Na druhou stranu je dobré ukázat, že umíte být i seriózní.

3. Stáhněte se

Projevte o ni zájem, buďte k ní pozorní, bavte ji… a pak se rozlučte. Ženy jsou zvyklé, že ji muž dobývá tak dlouho, dokud nepodlehne. Když se ale stáhnete, nebudete na ni vyvíjet nátlak, dokonale ji zmátnete. Už na vás nepřestane myslet.

4. Sebevědomí je přitažlivé

I když má většina žen soucit se slabými, přirozeně je přitahují sebevědomí alfa samci. Sebevědomý muž má přirozené vystupování, nemá potřebu někomu něco dokazovat. Zná své dobré stránky a umí je využít, přizná si ale klidně i své slabiny. Sebevědomý muž není arogantní ani egocentrický.

TIP: Důležité je taky určitě jak se oblečete. Pokud si vezmete na první rande například staré ošuntělé tričko, určitě neuděláte takový dojem, jako když si vezmete například elegantní košili.

5. Nebojte se projevit emoce

Názor, že muži neprojevují city, není jen zastaralý, je škodlivý. Žádná doma nechce mít doma chladného tvrďáka bez emocí, na ty chodí koukat do kina. Bude obdivovat, když se zastanete někoho slabšího (a hlavně jí) odvážně a nekompromisně, v soukromí ale touží po někom, kdo jí dokáže vyznat lásku, umí se dojmout a přizná, když je smutný. Upřímně projevené emoce jsou spolehlivou cestou k srdci ženy.