Zjistěte, které telefony zvládnou Fortnite jako profesionál!

Mobilní hraní urazilo v posledních letech dlouhou cestu a Fortnite je v čele této revoluce. Miliony hráčů z celého světa se každý den připojují k boji proti online aréně, kterou tato hra vytvořila. Může však být náročné určit, který z mnoha dostupných telefonů může hrát hru na vysoké úrovni. Přestaňte se tedy ptát, na jaké mobily jde fortnite funguje. Udělali jsme terénní práci a zde se dozvíte o nejlepších mobilních zařízeních pro hraní Fortnite. Prozkoumáme hardware a software, který odlišuje ty nejlepší smartphony, od nejnovějších iPhonů po nejpokročilejší Androidy. Čtěte dále, abyste se dozvěděli více o revolučním světě mobilních her a o tom, jak vybrat vhodný telefon, abyste posunuli své talenty Fortnite na další úroveň.

Zdroj obrázku: Arsenii Palivoda / Shutterstock.com

Nejlepší telefony pro hraní Fortnite

Při hraní Fortnite na svém mobilním zařízení chcete telefon, který zvládne náročnou grafiku hry a rychlou hratelnost. Zde jsou tři nejlepší telefony pro hraní Fortnite:

Samsung Galaxy S21 Ultra

Pokud hledáte nejlepší telefon Android pro hraní Fortnite, nepokračujte dále než Samsung Galaxy S21 Ultra. Je vybaven 6,8palcovým OLED displejem s rozlišením 3200 x 1440, který poskytuje ohromující obraz a plynulé hraní. Kromě toho má telefon procesor Qualcomm Snapdragon 888, jeden z nejvýkonnějších dostupných pro zařízení Android. Má také 12 GB RAM, což zajišťuje, že můžete spustit více aplikací a her bez zpoždění.

Galaxy S21 Ultra má také velkou 5000mAh baterii, takže můžete hrát Fortnite celé hodiny, aniž byste se museli bát, že váš telefon zemře. Je také vybaven 5G konektivitou, která poskytuje rychlý internet a nízkou latenci, takže je ideální pro online hraní.

iPhone 12 Pro Max

iPhone 12 Pro Max je nejvýkonnější dostupný iPhone a je ideální pro hraní Fortnite. Je vybaven 6,7palcovým OLED displejem s rozlišením 2778 x 1284, který poskytuje ohromující obraz a plynulé hraní. Telefon má také jako zdroj energie čip A14 Bionic, jeden z nejvýkonnějších procesorů pro mobilní zařízení. Má také 6 GB RAM, což zajišťuje, že můžete spouštět více aplikací a her bez zpoždění.

iPhone 12 Pro Max má také velkou 3687mAh baterii, takže můžete hrát Fortnite celé hodiny, aniž byste se museli bát, že váš telefon zemře. Je také vybaven 5G konektivitou, která poskytuje rychlý internet a nízkou latenci, takže je ideální pro online hraní.

OnePlus 9 Pro

OnePlus 9 Pro patří mezi nejvýkonnější telefony s Androidem na trhu a je ideální pro hraní Fortnite. Je vybaven 6,7palcovým OLED displejem s rozlišením 3216 x 1440, který poskytuje úžasný obraz a plynulé hraní. Kromě toho má telefon procesor Qualcomm Snapdragon 888, jeden z nejvýkonnějších dostupných pro zařízení Android. Má také 12 GB RAM, což zajišťuje, že můžete spustit více aplikací a her bez zpoždění.

OnePlus 9 Pro má také velkou 4500mAh baterii, takže můžete hrát Fortnite celé hodiny, aniž byste se museli bát, že váš telefon zemře. Je také vybaven 5G konektivitou, která poskytuje rychlý internet a nízkou latenci, takže je ideální pro online hraní.

Závěr

Fortnite vzal svět útokem a mobilní hraní je v popředí této revoluce. Ať už jste ostřílený hráč Fortnite nebo teprve začínáte, nalezení dokonalého telefonu pro hraní Fortnite je zásadní. Hledejte telefony s výkonnými procesory, dostatkem paměti RAM, úžasnými displeji a dlouhou výdrží baterie. A nezapomeňte optimalizovat svůj telefon pro herní výkon zavřením aplikací na pozadí, použitím herního režimu a snížením nastavení grafiky. Se správným telefonem a nastavením můžete posunout hru Fortnite na další úroveň a připojit se k milionům hráčů, kteří s ní bojují na virtuálních bojištích.