Tři důvody, díky kterým si náušnice a další šperky z bílého zlata zamilujete

Máte rádi kvalitní šperky, ale zlaté šperky nejsou tak úplně váš styl? Vyzkoušejte kvalitní bílé zlato, které v sobě spojuje kvalitu zlatých šperků, ale svou barvou se blíží šperkům stříbrným. Jaké výhody mají náušnice a další šperky z bílého zlata a proč si je zamilujete?

1. Hlavní výhoda náušnic a šperků z bílého zlata

V úvodu musíme zmínit největší výhodu bílého zlata, za kterou je považována jeho kvalita. Tradičně se náušnice a další tipy šperků z bílého zlata potahují rhodiem. To šperkům dodává nejenom onu typickou bělost, ale také bílé zlato činí tvrdším a odolnějším. Pokud byste měli pocit, že váš šperk z bílého zlata ztratil svou barvu, dá se znovu potáhnout vrstvou rhodia.

2. Bílé zlato je vhodné ke každému typu i odstínu pleti

Klasické žluté zlato se nehodí ke každému. Oproti tomu bílé zlato je vhodné ke každému typu a odstínu pleti. Proto jsou náušnice z bílého zlata tak oblíbené. Nepůsobí těžkým dojmem a na nikom nevypadají nepatřičně.

3. Náušnice z bílého zlata neslouží pouze na speciální příležitosti

Díky tomu, že jsou náušnice i další šperky z bílého zlata velmi kvalitní, skvěle se hodí na každodenní nošení. Bílé zlato, jak jsme již zmínili, je velmi odolné a nehrozí jeho poškození či deformace. Sháníte-li šperky, kterými se můžete ozdobit každý den, ty z bílého zlata jsou trefou do černého.

Ozdobte nejenom své uši šperky z bílého zlata a uvidíte, že nebudete litovat. Tento kov je trvanlivý, odolný, kvalitní a nepodléhá okolním vlivům. Díky své barvě se hodí úplně pro každého. V případě, že ztratí svou zářivě bílou barvu, lze si jej nechat od profesionála znovu potáhnout vrstvou rhodia, které jej zpevní a opět mu navrátí jeho typickou bělost. Každodenní nošení šperků vyrobených z bílého zlata je praktické a pohodlné.

Zdroj obrázku: TorriPhoto / Shutterstock.com