Pytel na sezení je zajímavý designový prvek do pokojíčku i kanceláře

Sedací pytle a vaky se těší velké oblibě a je potřeba dodat, že právem. Jednak se na nich báječně relaxuje, sleduje film, čte knížka, ale poslouží i jako sezení navíc v případě návštěvy. Na rozdíl od běžné sedací soupravy se přizpůsobí vašemu tělu, doporučují je i fyzioterapeuti. Sedací vak je každému jako na míru a nehrozí pocit otlačeného těla, jako při sezení v křesle.

Zdroj foto: StockLife / Shutterstock.com

Sedací vaky si zamilujete. Údržba je jednoduchá, stačí jen základní péče, přičemž odměnou vám bude delší životnost a reprezentativní vzhled. Zjistěte o tomto typu sedacího nábytku více.

Pro koho jsou určeny? 

Sezení na vaku je vysoce komfortní, protože uvolňuje svalstvo. Využijí jej tedy lidé po fyzicky náročné práci, po cvičení, ale i lidé mající problémy s klouby a omezenou pohyblivostí. Skvělým pomocníkem je i pro těhotné ženy a ženy po porodu. Nezoufejte, když nepatříte do žádné z těchto skupin. Lze na něm totiž báječně meditovat. Pytel na sezení tak využije každý, kdo potřebuje načerpat novou energii a chvíli si odpočinout, bez rozdílu věku a pohlaví. 

Do pokojíčku i kanceláře 

Takového kamaráda oceníte i v kanceláři. Přeci jen si člověk, aby byl skutečně produktivní, musí udělat občas pauzu a načerpat nové síly i nápady pro práci. Mimo jiné jde i o designově zajímavý prvek. 

Totéž platí o našich nejmenších. Sedací vak pro děti je nejen místem odpočinku, ale i veselý prvek každého dětského pokojíčku. Vybírat lze z různých barev a potisků. Rozhodně pořizujte dětem takový vak, kde lze sundat a vyprat potah. Mimo povalování se, je to pro děti i takové „tulítko“. Uvidíte, že si ho brzy zamilují. 

Tip: Pokud pytel po čase ztratí svůj tvar, můžete jej jednoduše doplnit polystyrenovým granulátem, který lze zakoupit ve výhodném, několika litrovém balení.